SPOR HABERLERİ Bu haber 256 kez okundu
26 Şubat 2020, Çarşamba - 12.50

Panta’dan Ankara ziyaretleri

Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta ve Başkan Yardımcısı Vedat Arapoğlu, Ankara’ya giderek Ergün Atalay’ı ve Türker Aygündüz’ü ziyaret etti

Panta’dan Ankara ziyaretleri

ATALAY VE AYGÜNDÜZ’E ZİYARET
Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta ve Başkan Yardımcısı Vedat Arapoğlu, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay’ı ve Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz’ü ziyaret ederek forma hediye etti. Türker Aygündüz ve Ergün Atalay ile spor faaliyetleri hakkında bilgi alışverişinde bulunan Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Heyeti, Aygündüz ve Atalay’a plaket vererek kulüp formasından hediye etti.

1/2
Panta’dan Ankara ziyaretleri
Panta’dan Ankara ziyaretleri

DESTEK SÖZÜ
Dünya Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Türker Aygündüz “Bir Sakaryalı olarak bana ihtiyacınız olduğunda 24 saat emrinizdeyim. Engelli kardeşlerimizin yanında olmak adımıza onurdur. Siz isteyin, biz Konfederasyon olarak üzerimize düşeni yapalım” ifadelerini kullanırken, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay da Panta ve Arapoğlu’na tam destek sözü verdi. Başkanı Sinan Panta ve Başkan Yardımcısı Vedat Arapoğlu, misafirperverlikleri için iki başkana da teşekkür etti.

2/2
Panta’dan Ankara ziyaretleri
Panta’dan Ankara ziyaretleri

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...