YAŞAM HABERLERİ Bu haber 1151 kez okundu
2 Aralık 2019, Pazartesi - 13.23

ÖZEL GÜNLERİNİZE ÖZEL PASTALAR

Doğum günleri, mezuniyet törenleri, evlenme yıldönümleri, sevgililer günü ve kutlama yapılan her ambiyansa doğum günü pastası ikramı yakışır.

ÖZEL GÜNLERİNİZE ÖZEL PASTALAR

Doğum günleri, mezuniyet törenleri, evlenme yıldönümleri, sevgililer günü ve kutlama yapılan her ambiyansa doğum günü pastası ikramı yakışır. Pastalar ortama renk, hava ve tarz katar. Hayalini kurduğunuz bir doğum günü için pastanın da son derece gösterişli ve lezzetli olması şarttır. Sizler için en güzel, taze, gösterişli ve lezzetli doğum günü, sevgililer günü, mezuniyet töreni ve parti pastaları hazırlamaktayız. Doğum günü pastam herkesin yaş pastasından farklı olsun isteğindeyseniz bizlere ulaşarak en özel pastayı hazırlatabilirsiniz.

Kutlama Pastalarınız Renkli Olsun

Her kutlamaya özel pastaları en itinalı ve steril olarak hazırlamaktayız.

Meyveli

Bitter çikolatalı

Çikolatalı

Karamelalı

Fotoğraflı

Renkli objeli

İki Katlı

Kare

Yuvarlak farklı detaylara sahip pasta çeşitlerimizle sizlere en görkemli pasta seçeneklerini sunmaktayız.

Tarzınıza uygun, görenlere sizi hatırlatacak, sürprizler içeren pasta tasarımları için bizleri tercih edebilirsiniz. Rengarenk görselli, en özel hissettirecek, hediyelik ve sevgili pastası çeşitlerini pasta salonumuza sipariş verebilirsiniz.

PARTİ VE ORGANİZASYONLARINIZA ÖZEL PASTALAR
Yıllardır en gösterişli pastaları sizler için özenle hazırlamaktayız. Özel kek ve krema dolgusuyla misafirlerinize rahatlıkla ikram edeceğimiz pastalarımız her türlü davet ve partileriniz için uygundur. Doğum gününüzde farklı bir pasta istiyor ve arkadaşlarınızın çok beğenmesini istiyorsanız bizlerden hizmet alabilirsiniz. Partinizin olduğu günü bize bildirdiğinizde söz verdiğimiz süre içinde pastanızı istediğiniz tarzda hazırlamaktayız. Üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilir, dilerseniz resim ekletebilirsiniz. Farklı varyasyonlara sahip olan doğum günü pastalarını bizlere yaptırabilirsiniz.

ÖZEL TASARIMA SAHİP OLAN YAŞ PASTALAR
Kutlama yapacağınız güne özel, tasarım ve farklı pasta yaptırmak için bizlere kişi sayısını bildirebilirsiniz. Hayalinize uygun, beğeneceğiniz, ileriki yıllara bir anı olarak paylaşım yapmanıza özel yaş pastalar için iletişim kurabilirsiniz. Bebeğinizin 1 yaş pastası ve diş çıkarma pastası gibi isteklerinize özel pastaları bizlere hazırlatabilirsiniz. En değişik tasarımlara sahip olan, fark yaratacak, görüntüsü ve lezzeti muhteşem olan yaş pastalar için bizlere ulaşabilirsiniz. Günlük olarak hazırlamış olduğumuz en güzel pastalarla konuklarınıza farklı lezzette ikramlar yapabilirsiniz. Özel günlerinize anlam katmak, konuklarınıza değerli olduklarını hissettirmek için hazırlamış olduğumuz pastaları sunabilirsiniz.

HAYALLERİNİZİ SÜSLYEYEN YAŞ PASTALAR
Sürpriz, resmi ve mizahi içerikli pastaları sizler için en görkemli şekilde ve lezzette hazırlamaktayız. Bizlere ulaşarak nasıl bir yaş pasta istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. İkiz çocuklarınıza özel, sevgilinize özel, eşinize özel, annenize özel fotoğraflı yaş pastalar hazırlatabilirsiniz. Meyveli ve çikolatalı yaş pastalarımız en özel malzemelerden hazırlanmakta ve sürekli taze oluşuyla beğeni toplamaktadır. Bizlere ulaşarak parti ya da konseptinize uygun olan pastalarımızdan sipariş edebilirsiniz. Her biri birbirinden özel ve güzel olan pastalarımızla konuklarınıza zengin ikramlarda bulunabilirsiniz.

SEVGİLİNİZE ÖZEL PASTALAR
Sevgiliye hazırlanılacak en özel pasta seçeneklerini sizler için tasarlamaktayız. Kalp şeklinde, sevgilinizin zevkine hitap edecek pastaları ona özel olarak hazırlatabilirsiniz. Meyve şölenli, bol çikolatalı, karamelalı, bol süslemeli pasta çeşitlerimiz için bizlere ulaşabilirsiniz. Partilerinizde davetli sayınıza göre hazırlatmayı düşündüğünüz pastaları farklı süsleme ve görsellerimizle unutulmaz hale getirmekteyiz. Sizin ikram ettiğiniz pastaya davetli, arkadaş ve tüm tanıdıklarınızın hayran kalması için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...