"ERDOĞAN'IN NEFESİ KESİLDİĞİNDE..."

29 Eylül 2020, Salı - 14.08

OSMAN KARATAŞ

Kesilmez bayım kesilmez, 
Erdoğan’ın sesi Allah cc istemediği takdirde kesilmez, kesilebilemez..!
Aç tavuk misali çok beklersiniz.
Tarihini bilmeyen halkları kandırabilirsiniz lakin biz sizleri ve sizin gibileri yakın tarihimizden pekâlâ iyi tanımaktayız.
Siz haddinizi biliniz, kim oluyorsunuz da bizim seçilmiş Cumhurbaşkanımız hakkında söz edebiliyorsunuz.
Siyaseten uygulamalarını beğenir, beğenmeyiz, bu bizim iç siyasi tercihimizdir.
Sayın Cumhurbaşkanımızı siyaseten sevmeyebiliriz lakin sizin gibi emperyalist, Siyonistlerin, halktan tarafmış gibi beyanatlarına destek, pirim verecek, Cumhurbaşkanımızın şahsında Ülkemizi müstemleke hale gelmesine göz yumacak değiliz.
Almanya'nın eski Ankara Büyükelçisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından Türkiye ile yeniden dost olabileceklerini yazdı.
Bu ülkedeki, vatanseverler, milliyetçiler, muhafazakârlar, solcular, hatta Kürt kardeşlerimiz bile bu mesnetsiz makaleyi şiddetle kınamaktadır.
Türkiye'nin, Doğu Akdeniz'de yer altı kaynaklarına yönelik araştırma ve sondaj çalışmalarının sürmesi
Başta Yunanistan ile Rum yönetimi olmak üzere birçok ülke Türkiye'nin bu haklı çabalarını engelleme girişimlerine rağmen Türkiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tehditlere boyun eğmiyor. 
Gelelim Almanya’nın Eski Ankara Büyükelçisi Erdmann'ın Skandal Makalesine,
"ERDOĞAN'IN NEFESİ KESİLDİĞİNDE..."
2 ay öncesine kadar Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği görevini yürüten Martin Erdmann, Frankfurter Allgemeine Zeitung'a Türkiye ile AB arasında süren gerginlikle ilgili bir makale kaleme aldı.
AB'nin şu ana kadar Türkiye'ye boyun eğdirememesine değinen Erdmann, "Erdoğan'ın nefesi kesildiğinde" isimli makalesinde "Avrupa Erdoğan'ın 'nefesi kesilene' kadar sabırlı ve dikkatli olmalı. O gün geldiğinde Türkiye tekrar 'dostumuz' olacak." ifadelerini kullandı.
AB'ye ve NATO üyesi ülkelere çözüm önerisi de sunan Erdmann şu ifadeleri kullandı;
"STRATEJİK DİKKAT"
Stratejik dikkat, ertesi güne, yani Türkiye'nin mevcut liderliğinin gücünün tükendiği güne odaklanılmalı. Bunun için bir tarih yok, ancak bir süredir mevcut sistemin çöküşünün işaretleri var.
Çünkü X gününden sonra bile Türkiye, dünyanın en huzursuz bölgelerinden birinde komşumuz, ortağımız ve istikrarın çapası olarak kalacak.
Ve Türkiye'deki insanlar bugün olduğu gibi bu gelecekte de aynı olacak. Bugünün sıcağında, Avrupa ile Türkiye arasında uzun vadeli, müreffeh bir işbirliği için umutlarınızı ve özlemlerinizi hayal kırıklığına uğratmamalıyız, dedi.
Aklı sıra halka, muhalefet partilerine mesaj gönderen bay Erdmann, bilmiyor ki, Türk Milleti en zor zamanlarda çok çabuk organize olup, siyasi ayrılıkları bir tarafa bırakıp top yekûn hareket etmekte oldukça mahirdir.
Asla katha sizin istediğinizi bu halk sizlere vermeyecektir..! 
Bir kez daha anlaşılmıştır ki, 15 Temmuz başarısız darbe girişimi içinize iyi oturmuş.
Hazımsızlığınız ondan sanırım.
100 yıldır uyuyan dev uyandı,
Her dediğinize evet diyen ülke yok artık.
Siz emperyalis, vahşi sömürücüsünüz,
Biz ise Allah’ın yeryüzündeki şefkat eliyiz.
Sizinle bizi ayrıştıran temel özellik tamda bu haldir.
Saygı değer okurlar, işte elin alman elçisinin bizler yani aziz Türk Milleti için düşündüğü kurtuluş reçetesi,
Biz yakinen biliyoruz ki,  babalarımız, dedelerimiz idamına engel olamadıkları Merhum Adnan Menderes’e hala ağlamaktadır.
Sayın Menderesi asan zihniyet işte tamda bu aşağılık zihniyettir. Ülkemizin acilen iç huzura, barışa, adalete, birbirini kucaklamaya, yüz yıl öncesinden daha fazla ihtiyacı vardır.
Aksi takdirde, Siyonistlerin el ovuşturarak bekledikleri sonu kendileri ikrar etmektedirler.
İkinci bir demokrasi şehidine bu ülkenin asla tahammülü olmaz, bu halk bu soysuzların, aşağılık beyanatlarını galeye almaz, almamalıdır.
Millet olarak bu makaleye tepki vermeliyiz, mensubu olduğumuz siyasi partileri birlik mesajı vermeye zorlamalıyız.
İnanın başka Türkiye yok...!
Selam ve Dua İle...
Ne Zaman İnsan Oluruz
’’Devlet Başkanımıza Sahip Çıktığımızda.’

Tüm Yorumlar

Derya Borcali
1 Ekim 2020, Perşembe - 15.26

Gecesini gündüzüne katıp çalışan , bu kadar naif ve saygılı bi adam daha vardı Adnan Menderes, idam ettiniz. Zihniyet hiç değişmedi.Tabiki Sayın Cumhurbaşkanımızın Yanındayız Kahrınızdan ölün.

3 1 YANITLA
ÖZCAN
30 Eylül 2020, Çarşamba - 22.02

Muhtar olamaz diyenler şimdi de nefesi kesilmesini bekliyorlar,onlar bilmezler mi nefeside makamıda nasip eyleyen yaradandır.

3 1 YANITLA
SAF HAFIZ
30 Eylül 2020, Çarşamba - 07.17

Osmancık çok akıllı çooook. Güya hiç tanımadığın ama yillarca taniyormuşsun gibi TWİTTER de Filiz Yengemizin yuksekten atlayış yapan Ekrem Eniştemizin videosuna teveccuh dolu yorumun inan gözlerimizi yaşarttı. Ekrem Enistemize olan derin sevgi ve saygınizi takdirle alkışlıyorum. Hareketleriniz cok da içten olmasa bile acemi ce de olsa başarılı oluyor. Artik istikbaliniz açik ve parlak.Size karada denizde ölüm yok. Muhtemen havada olabilir. Biliyorum çok hirslisin her yere olta atma huyunu da takdirle karşılıyorum. Ne demişler belkide büyük balık çıkabilir nedersin. Hey gidi uyanık kardeşim Osmanlı Abi hey.

6 5 YANITLA
Nusret Vanlıoğlu
30 Eylül 2020, Çarşamba - 01.04

Kürt deyince aklımıza, Selahattin Eyyübinin torunları gelsin. Selam olsun kürt kardeşlerimize... Biz Kürtler, sayın Cumhurbaşkanımızın emrindeyiz .

2 0 YANITLA

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...