EKONOMİ HABERLERİ Bu haber 1017 kez okundu
5 Kasım 2014, Çarşamba - 13.28

MÜSİAD, 11 ŞİRKETLE FUARDA

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği MÜSİAD tarafından iki yılda bir düzenlenen Uluslararası Ticaret Fuar ve İş Forumu’na Sakarya’dan 11 büyük şirket katılıyor.

MÜSİAD, 11 ŞİRKETLE FUARDA

MÜSİAD Sakarya Şubesi; bu yıl 26-30 Kasım 2014 tarihleri arasında, İstanbul CNR Fuar Merkezinde 15’incisi düzenlenecek olan MÜSİAD Uluslararası Fuarı’na hazırlanıyor. Aynı zamanda “Küresel Finans Sistemine Bakış ve Yeni Yönelimler” temasını işleyecek olan 18. Uluslararası İş Forumu’na (IBF) da ev sahipliği yapacak olan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci, bu yıl  102 ülkeden 7 bin yabancı işadamının katılımlarını beklediklerini ifade etti.
SAKARYA, DÜNYA’YA TANITILACAK
Fuara bu yıl Sakarya’dan 11 şirketin katılacağını ifade eden Şube Başkanı Halit İnci; Büyük Coşkunlar Pıroteknik Kimya Sanayi Havai Fişek Oyuncak Sanayi Şirketi Yaşar Coşkun, Taraklı Termal Turizm Şirketi Ahmet Genç, İnciler İnşaat Kum Ocağı İşletmeciliği Sanayi Şirketi Halit İnci, Çakmak Vinç Sanayi Şirketi Suat Çakmak,  Matplas Plastik Metal Sanayi Şirketi Ali Nuri Ergün, Çağdes Ebatlama ve Mobilya Hizmetleri Mahmut Balaban,  Riziko İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Sanayi Şirketi Mustafa Gavasoğlu, Sakarya Özel Erkek Giyim Şirketi İsmail Eminler, Tecelli        Stk Makina Gıda Makinaları Sanayi Şirketi Kadir Ahmet, Seli Kaynak ve Meyve Suları Sanayi Şirketi Mustafa Kösemusul ile Okuyan Masa ve Sofra Sanayi Şirketi Mustafa Okuyan’ın yer alacağını söyledi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...