GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 1986 kez okundu
5 Haziran 2020, Cuma - 14.26

Muhtarlardan Kızılay’a teşekkür

Erenler ilçesi muhtarları, Ramazan ayında büyük-küçük demeden herkesin yüzüne tebessüm olan Türk Kızılay’ı Erenler Şubesine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Muhtarlardan Kızılay’a teşekkür

Ziyarette muhtarlar adına konuşan Erenler Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Süleyman ilçe halkı ve ilçe muhtarları adına Kızılay Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik’e ve tüm Kızılay ekibine teşekkür etti. Zor günlerde kendilerini hiçbir zaman yalnız hissetmeyen ve her zaman Kızılay’ın varlığından güven duyduklarını ifade eden muhtarlar Kızılay Erenler Şubesinin desteğini unutmayacakları sözünü verdi.
“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”
Türk Kızılay’ı Erenler Şube Başkanı Ahmet Özgedik; “Genel Başkanımız Sayın Dr. Kerem Kınık’ın ifadeleri ile bizler sadece kendi bölgemizde, kendi memleketimizde değil, bizler büyük bir iyilik hareketinin parçası, evrensel bir hareketiz. Kim olursa olsun mazlumun yanında olmak, kim olursa olsun zalimin karşısında olmak gibi vicdani bir duruş ve sorumluluğumuz var. Genel Başkanımızın dile getirdiği bu sözler doğrultusunda Erenler Kızılay olarak en ufak bir ayırım yapmadan tüm gönüllülerimiz ile birlikte gece gündüz demeden değerli bağışçılarımızın katkılarıyla çalışmalarımızı sürdürdük, bundan sonrada aynı şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.
“KIZILAY’IN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Erenler Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Süleyman, “Başkanımızın ve ekibinin sayesinde bu Ramazan’da ihtiyaç sahibi Vatandaşlarımıza birer kere değil üç, dört kere yardım kolisi götürebildik. Özellikle gönüllüler işini gücünü bırakıp kendi araçlarıyla ihtiyaç sahibi olanların yanında oldu. Bu ramazan kimse aç kalmadı, kimse diyemez ki bir eksiğimiz kaldı. Biz muhtarlar olarak her zaman Kızılay’ın desteğini hatırlayarak Kızılay başkanımızın yanında olacağız” dedi.

1/2
Muhtarlardan Kızılay’a teşekkür
Muhtarlardan Kızılay’a teşekkür
2/2
Muhtarlardan Kızılay’a teşekkür
Muhtarlardan Kızılay’a teşekkür

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...