TEKNOLOJİ HABERLERİ Bu haber 1729 kez okundu
28 Kasım 2019, Perşembe - 12.03

mSpy ile Telefonu Kontrol Altına Alın

Çok uzun yıllar süregelen araştırmalar, ar – ge çalışmaları sonucunda geliştirilen casus yazılım olan Mspy, casus yazılımlar konusunda aradığınız her türlü işlevi yerine getiren özel bir yazılımdır.

mSpy ile Telefonu Kontrol Altına Alın

Telefon takip programı olarak sizlere sunulan casus yazılım güncel tabletlerde, telefonlarda, bilgisayarlarda hedef kişinin tüm verilerini elde etmenizi sağlayan ve sahip olduğu alt yapısı ile sizlere yüzde yüz güvenli erişim imkanı sağlıyor. Hedef cihaza kurulumu yapıldıktan sonra hedef cihazın tüm işlemlerine erişim sağlayabildiğiniz Mspy uygulaması çocuklarınızın güvenliğini sağlamak, iş yeri bilgi güvenliğini sağlamak ve eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza olan güveni sağlamak adına kullanılan bir uygulamadır.

7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman destek alabileceğiniz bir uygulama olan Mspy casus uygulamasını çok basit bir şekilde kurabiliyorsunuz. Kurulum aşamasında karşılaşabileceğiniz olası zorluklar meydana geldiğinde yazılım firması tarafından 7/24 kurulum desteği de alabiliyorsunuz. Ailenizin, sevgilinizin veya iş arkadaşınızın güvenliği için kullanabileceğiniz bir casus yazılım olan Mspy internetin çok yaygın olduğu günümüzde siber dünyada güvenliğinizi sağlayan temel programlardan biridir. Çocuklarınızın internet ortamında güvenliğini sağlamak adına kullanabileceğiniz ve çocuklarınızın internet trafiğinin yanında sosyal medya hesaplarını ve sosyal medya hesapları aracılığı ile yaptıkları yazışmaları takip edebileceğiniz telefon takip programı olan Mspy uygulaması ile aynı zamanda çocuklarınızın telefonlarını da takip edebiliyorsunuz.

Basit bir şekilde kurulumunu yaptıktan sonra kullanabileceğiniz casus uygulama için hedef cihaza gelen çağrıları, arama kayıtlarını, arama sürelerini, Çocuklarınızın mesajlaştığı kişileri ve numaraları, mesaj geçmişini, anlık mesaj iletilerine erişim, mesaj iletilmesini engelleme, elektronik posta iletimleri, elektronik posta geçmişi, Gps ile konum takibi yapma, hedef kişinin telefon veya tablet ile yapacağı internet trafiğini kısıtlama, takvim ve etkinlik planlarının yer aldığı uygulamalara erişerek verileri elde etme, sosyal medya hesaplarına erişim, sosyal medya paylaşımlarına erişim, paylaşımları silme, sosyal medya üzerinde yapılan yazışmalara ve sohbetlere erişim, video ve fotoğraf galerisine erişim, tablet veya telefonda yer alan tüm uygulamalara erişim, bilgisayarda yer alan tüm dosyalara erişim sağlama gibi işlemleri telefon takip programı Mspy ile yapabiliyorsunuz.

Mspy Tespit edilebilir mi?

Uzun yıllar boyunca geliştirilen Mspy uygulamasının her hangi biri veya herhangi bir yazılım tarafından tespit edilmesi mümkün değildir. Uzaktan kurulumu da mümkün olan Mspy uygulaması kurulum yapılan hedef cihazın içinde yer alan uygulamalardan birinin içine gömüldüğü için tarama yaptığınızda tespit edilemiyor. Güvenliği kanıtlanmış olan Mspy casus uygulaması dünya genelinde yer alan casus uygulamalarından çok ileridedir. Bu açıdan güvenilirliğini kanıtlanmış olan Mspy uygulaması dünya genelinde ebeveynler, iş verenler, eşler, sevgililer ve yakın arkadaşlar tarafından kullanılıyor.

Mspy Kurulumu Zor mu?

Çok basit bir kuruluma sahip olan Mspy uygulamasını cep telefonu kullanan herkes kurabilir. Sıfır teknoloji bilgisine sahip olanların kurabileceği şekilde geliştirilmiş olan Mspy uygulaması satın alındığında yönetici paneline giriş yapıyorsunuz. Yönetici panelinde sizlere yardımcı olması için resimli kurulum videoları yer alıyor. Eğer yönetici paneline giriş yapamıyorsanız 7/24 kurulum desteği alabileceğiniz destek bölümünden yardım alabiliyorsunuz.

Mspy sadece Yurt İçinde mi Çalışıyor ?

İnternet üzerinden çalışan bir casus yazılım olan Mspy, internetin olduğu her alanda kullanılabilen bir uygulamadır. Çocuklarınızın güvenliği için, iş yeri bilgi güvenliği için veya eşinizin şüpheli durumunu öğrenmek için kullanabileceğiniz telefon takip programı olan Mspy uygulamasını dünyanın her hangi bir köşesinde internet yardımı ile kullanabiliyorsunuz. Yurt içi veya yurt dışı kullanımında aynı seviye de sizlere güvenlik hizmeti veren Mpy uygulaması her hangi bir şekilde tespit edilemediği için gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz.

Mspy Kullanıcı Gizliliği

Mspy satın aldığınızda satın alan kişinin kişisel bilgileri tamamen korunuyor. Sizin dışınızda her hangi bir 3. Şahıs hedef kişinin cihazlarından elde edilen bilgileri göremediği gibi sizin bilgileriniz de 3. Kişilerin eline geçmiyor. Kişisel güvenliğin üst düzeyde olduğu Mspy uygulaması hem sizin hem de hedef kişinin bilgi güvenliğini sağlayan yazılımlar ile desteklenmektedir.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...