TEKNOLOJİ HABERLERİ Bu haber 6460 kez okundu
18 Mart 2020, Çarşamba - 13.40

Mobil Uygulama Hediyeli E-Ticaret Paketleri

Hiçbir teknik bilgisi olmayan kişilere bile e-ticaret yapma imkanı sağlayan hazirticaretsitesi.com, oluşturduğu farklı paketlerle her ihtiyaca yanıt veriyor.

Mobil Uygulama Hediyeli E-Ticaret Paketleri

Bütün paketlerimizde B2C modelini yani son tüketiciye yaptığınız satışları destekliyoruz. Large paketimiz B2B modelini de desteklediği için bu paketimizi satın alarak sitenizde diğer firmalara satış yapabilirsiniz. Ayrıca large paketimiz mobil uygulamala hediyeli olduğu için, müşterilerinize sahip olduğunuz mobil uygulama üzerinden de hizmet verebilirsiniz. Bütün paketlerimizi kapsayan bir özellik de limitsiz trafik / bandwith ve limitsiz databese özelliğidir. Bu sayede hangi seviyede e-ticaret yapıyor olursanız olun, sitenize sınırsız ürün ekleyebilir ve sınırsız ziyaretçi yani müşteri çekebilirsiniz. Sitenize kaç kişi giriş yaparsa yapsın hiçbir teknik sorunla karşılaşmadan ziyaretçileriniz sitenizde zaman geçirebilir.

Mobil Uyumlu E-Ticaret Paketleri

Bütün paketlerimizde yer alan eticaret siteleri mobil uyumludur. Mobil uyumlu bir siteye sahip olmak hem arama motorlarında öne çıkmak için hem de müşterilerinizin size olan güvenini arttırmak için son derece önemlidir. Türkiye'de internetten alışveriş yapan kişilerin yarısından fazlasının mobil cihazlar kullandığı göz önünde bulundurulursa, sitenizin mobil uyumlu olmasının ne kadar önemli olduğu ortaya çıkacaktır. Sitenize mobilden giriş yapan bir ziyaretçi düzgün sayfalarla karşılaşmazsa siteye olan güveni zedelenecek ve o ziyaretçi sitenizden alışveriş yapmak istemeyecektir. Sanal mağazaların düzgün görüntülenebilmesi ve hızlı çalışması ziyaretçiler için çok önemlidir.

Profesyonel Tasarımlı E-Ticaret Siteleri

Sizlere satışını yaptığımız e-ticaret paketlerindeki siteler profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanmıştır. Sitemizin menü bölümünde bulunan "demo e-ticaret siteleri" butonuna tıklayarak demo siteleri inceleyebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz bütün siteler profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanıp alanında tecrübe sahibi yazılımcılarımız tarafından kodlandığı için, teknik olarak kusursuzdur. Optimize edilmiş siteleriniz çok hızlı açılır ve sorunsuz çalışır. Bu sayede ziyaretçilerinizin ve Google'ın sitenize duyduğu güven artar. Google tarafından sevilen siteniz arama sonuçlarında öne çıkar ve her gün daha fazla ziyaretçi, yani potansiyel müşteri kazanırsınız. Üstelik bütün bunları yaparken hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı paketler işinizi görecek ve profesyonel hizmet sunmanıza yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyatlı Profesyonel E-Ticaret Yazılımı

Büyük emek vererek ve sektördeki tecrübemize dayanarak ortaya çıkarttığımız e-ticaret yazılımımız profesyonel bir yazılım olmakla birlikte son derece uygun fiyatlıdır. Opencart, WooCommerce, Magento gibi açık kaynak kodlu yazılımlar ücretsiz sunulduğu için bazen e-ticaret yapmak isteyen kişiler bu yazılımları kullanmanın daha avantajlı olacağını düşünebiliyor. Oysa bu yazılımları optimize etmek, size özel olarak baştan yaratmak ve sorunsuz çalıştırmak son derece pahalı olmaktadır. İnternetten satış yapmak için bir yazılım ekibi çalıştırmanız ve ortaya çıkan yazılım kaynaklı sorunları çözmek için çok masraf yapmanız gerekebilir. Sizlere sunduğumuz hazır ticaret yazılımımız ise profesyonel ekibimiz tarafından size özel olarak hazırlanır ve gerekli optimizasyon işlemleri yapılarak teslim edilir. Ayrıca kullanıcı dostu yönetim panelimiz müşterilerimizin kendi internet sitelerini değiştirmelerini ve özelleştirmelerini kolaylaştırmaktadır.

Hemen İnternetten Satışa Başlayın

Açık kaynak kodlu yazılımlar yerine kendi sanal mağaza yazılımınızı bir yazılım şirketine hazırlatmak isterseniz en iyi ihtimalle on binlerce lira harcamanız gerekir. Üstelik yazılımınızın teslim edilmesi size çok fazla süre kaybettirecektir. Hazır e-ticaret yazılımlarını kullanmanın en önemli avantajı uygun fiyatlarla hemen internetten satışa başlayabilmektir. Paketlerimizi aldığınız anda hızlı bir şekilde ürünlerinizi paneliniz üzerinden sitenize yükleyerek internetten satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Bu konuda hiçbir teknik bilginiz olmasa bile site ayarlarınızı tamamlamak ve satışa başlamak sadece birkaç dakikanızı alır

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...