YAŞAM HABERLERİ Bu haber 802 kez okundu
27 Temmuz 2013, Cumartesi - 11.54

MEYDANDA KARAOĞLU RÜZGARI

Büyükşehir Belediyesi 20. Ramazan Etkinlikleri kapsamında Kent Meydanı’nda sahne alan sevilen sanatçı Ömer Karaoğlu, Sakaryalı hemşerilerine güzel bir gece yaşattı. Karaoğlu, “Hemşehrilerimle tekrar beraber olduğum için çok mutluyum” dedi.

MEYDANDA KARAOĞLU RÜZGARI

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın Kent Meydanı’nda düzenlediği 20. Ramazan Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliklerin dün akşamki bölümünde Ömer Karaoğlu Konseri vardı. Sevilen sanatçı Ömer Karaoğlu, birbirinden güzel eserleri hemşehrileri için seslendirdi. Konsere vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Sanatçının söylediği eserlere eşlik eden Sakaryalılar, konser bitiminde Karaoğlu’nu uzun süre alkışladı.
BEN DE SAKARYALI’YIM
Gördüğü yoğun ilgiden memnun olduğu gözlenen Ömer Karaoğlu, “Biliyorsunuz ben de Sakaryalıyım. Sakarya’nın havası ve suyu ile tanışan bir daha bu şehirden kopamaz.’ derler. Evet, kopamayız. Dostlarımız burada. Sizler buradasınız. Hemşehrilerimle tekrar beraber olduğum için çok mutluyum. Ramazan ayınızı tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan konser sonunda Ömer Karaoğlu’na teşekkür ederek çiçek takdim etti. Karaoğlu, daha sonra albümlerini imzaladı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...