SİYASET HABERLERİ Bu haber 2121 kez okundu
24 Mayıs 2020, Pazar - 09.21

“Mesafeler Gönüllere Dokunmaya Engel Değil”

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Doğrusever mesajında, “Mesafeler gönüllere dokunmaya engel değil” dedi.

“Mesafeler Gönüllere Dokunmaya Engel Değil”

EVLERDE GEÇECEK
Bayramın tüm insanlık için hayırlara vesile olması, sağlık ve esenlik getirmesi temennisinde bulunan Doğrusever, "Bu yıl koronavirüs nedeniyle farklı bir Ramazan Bayramı yaşıyoruz. İnsan hayatı ve sağlığı için evlerimizde geçireceğimiz bir bayram olacak. Fakat, mesafeler gönüllere dokunmaya engel değil. Önümüzdeki bayramlarda sevdiklerimizle yan yana olmak için bu bayram evimizden iletişim araçlarımızı kullanarak birbirimizle bayramlaşacağız” dedi.

GÖNÜLLER BİR
Başkan Doğrusever, “Gönüllerimiz bir olmaya devam edeceği gibi, bayram neşesini çeşitli yollarla paylaşmayı ihmal etmeyeceğiz. Bu bayramda, fiziki mesafemizi sevdiklerimizin iyiliği için korusak da aylardır sabırla evde zaman geçiren büyüklerimizi sormayı ve çocuklarımızı sevindirmeyi ihmal etmemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta kahraman sağlık çalışanlarımız olmak üzere herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...