GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 434 kez okundu
3 Aralık 2019, Salı - 02.14

Meclisten anlamlı bağış

Serdivan Belediye Meclisi üyelerinin 1 Ocak 2020’den itibaren iki aylık huzur hakkı ücretleri, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’ne bağışlanacak.

Meclisten anlamlı bağış

Serdivan Belediyesi 2019 yılının son meclis toplantısını, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar başkanlığında gerçekleştirdi. İlave iki madde ile birlikte 15 maddenin yer aldığı gündemde; imar plan tadilatı ile ilgili maddeler imar ve şehircilik komisyonuna havale edilirken, daha önce komisyonda görüşülen maddeler de meclis üyeleri tarafından oylanarak karara bağlandı.

OY BİRLİĞİYLE
Gündeme ilave olarak eklenen madde kapsamında; 1 Ocak 2020’den itibaren meclis üyelerinin iki aylık huzur hakkı ücretleri Sakarya Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’ne bağışlanması, mecliste gurubu bulunan partilerin gurup başkan vekillerinin teklifi sonrası oy birliğiyle kabul edildi.

ÖĞRENCİLERE TAVSİYELER
Meclis toplantısını, Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri de meclis sıralarından takip etti. Toplantı sonrası öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Alemdar, ülkenin geleceğini bugün gençlerinin inşa edeceğine dikkat çekerek öğrencilere bir hikaye yazmalarını ve hedefe bu şekilde yürümeleri gerektiğini belirtti.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...