SPOR HABERLERİ Bu haber 974 kez okundu
30 Temmuz 2020, Perşembe - 02.11

Mali Tablo Açıklandı

Şeffaflık mottosuyla göreve gelen Başkan Cumhur Genç, Kongre öncesinde son mali tabloyu gerçekleştirdiği toplantıda açıkladı

Mali Tablo Açıklandı

YÜCE’DEN 2 MİLYON 100 BİN LİRA

Başkan Genç mali tabloyu kamuoyu ile paylaştı. Yapılan paylaşımda kulübün 10 Şubat’tan beri 2 milyon 451 Bin lira gelir elde ettiğini açıklayan Başkan Cumhur Genç, gider tablosunu da 2 Milyon 451 TL olduğunu ifade etti. Yönetim olarak 9 Milyon 65 Bin TL gibi bir ödeme yaptıklarını söyleyen Başkan Cumhur Genç, bu ödemelerin 2 Milyon 100 Bin lirasının Başkan Ekrem Yüce tarafından verildiğini, geri kalan 7 milyonun 2 buçuk milyonunun yönetim tarafından verildiğini ve 4 Buçuk milyonluk kısmın ise satılan formalardan, bağışlardan, reklam gelirlerinden ve bunun gibi çeşitli kanallardan olduğunu ifade etti.

FUTBOLCU ALACKALARI 2 MİLYON 831 BİN LİRA

Kadroda yer alan mevcut futbolcu borcunu da açıklayan Başkan Cumhur Genç, 22 futbolcuya toplamda 2 milyon 831 bin TL borç olduğunu belirtti. Bu futbolculara bu rakamların bir kısmını ödeyip takımı elde tutma yoluna gidilmesini belirten Başkan Genç, Transfere yasaklı 6 dosyanın da toplam maliyetinin 2 buçuk milyon TL civarında olduğunu ifade etti. Başkan Genç bu verilen rakamlara devre arası takımdan ayrılan Aydın Yılmaz, İlter Taşkın, Aydın Yılmaz, Zeki Korkmaz gibi oyuncuların dahil olmadığının altını çizerken, bu sporculara da yaklaşık olarak 1 milyon TL borç olduğunu söyledi.

1/2
Mali Tablo Açıklandı
Mali Tablo Açıklandı
2/2
Mali Tablo Açıklandı
Mali Tablo Açıklandı

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...