TEMİZLİĞE DEVAM…

TEMEL YÜREK


Sakaryaspor sezona başlarken vefalı davranıp, bazı futbolcuları takımda tutmayı yeğlemiş, yapılan yeni transferlerin ardından bir anda takımda huzursuzluk baş gösterdiğinde iş işten geçmişti.

Bir türlü kurulamayan takım içindeki arkadaşlık, ilk yarıda arzulanan başarıyı Sakaryaspor’dan uzak tutmaya yetti.

Para her şeyin önüne geçerek açık ara gitmesi gereken Sakaryaspor’u, rakiplerinin gerisinde bırakmakla kalmadı, takımdan ayrılışları da tetikledi.

Vefanın yerini Erçağ ile “hak arayışı” adı altında başlayan vefasızlık, yönetimi çileden çıkarmaya yetti… Erçağ’ın peşinden Zafer, Burak Taşdemir, Fatih ile yollar ayrıldı.

Sakaryaspor yaptığı açıklamayla, transfer yapılmayacağını ve mevcut kadroyla yola devam edileceğini açıkladı… Neden parasızlıktı... Bu durumda önce iç huzuru sağlamak ilk hedefti.

Antalya’daki kampta da öncelik para olunca Coşkun, Talha, Batuhan ve Beykan bir kez daha görüşme odasındaydı.

Coşkun ve Talha ile sorun yaşanmadı, Beykan’ın rahatsızlığı da bir şekilde giderildi… Batuhan ise gitmek için gerekli zemini oluşturduktan sonra, kafasında oluşturduğunu çok geçmeden işleme koydu…

Oysa ki 400 bini çok önceden cebine koymuştu. 100 bin TL’lik bakiye alacağını sürekli “Param da param” deyip, ısrarcı olmasının altındaki niyeti çok geçmeden su yüzüne çıktı.

Batuhan, 20 gole 100 bin, şampiyonluk halinde 100 bin TL’lik ilavelerinden umudu kesmişti.

İçerdeki 100 bine, 50 bin TL daha ilave edip gitmek istediğinde ona refakat edecekler kampın kapısına günler evvelinden tezgahı kurmuştu…

Bence bu gidişler hayra alamet... Böylece iyice temizlenmekte Sakaryaspor dertlerinden.

Başkaca bir sıkıntının kalmadığı ifade edilse de kadronun yetersizliğine verilecek rapor, son dakikaya kaç transfer sığdırır, bilmem.

Sakaryaspor’daki mali sıkıntıya son verecek bazı gelişmeler var…
Şimdi sıkı durun.
Yakın zamanda Sakaryaspor’un parasal sıkıntısı son bulacak.
Hele bir de başarı yakalanıp, şampiyonluk gelirse işte o zaman parayı bahane edip, Sakaryaspor’dan ayrılanlar pişman olacak...  

8 Ocak 2018 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara