ŞAŞIRAMIYORUM

UĞURKAN ÇOT
ugurkan@yenisakarya.com


Geçen gün bir arkadaşım  link yollamış, CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay konuşuyor...

Görüntü geçtiğimiz yıl sonu çekilmiş...

Bilindik bu konuşmaymış ama ben  rastlamamışım...

Bakacak olursak çok şaşırılacak bir konuda sayılmaz aslında...

Demişki Altay, “Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok. Milletin bize verdiği görev bu kardeşim...”

Aklıma direk şu fıkra geldi...

“Bir ülkede bir bakan, kendisini gazetecilere hiç sevdirememiş. Ne yapsa makbule geçmiyor, basın hergün kendisiyle uğraşıyormuş... Artik canına tak eden bakan ‘Öyle birsey yapayim ki, gazeteciler mat olsun’ diye düşünürken aklına bir fikir gelmiş...

Bakanın bazı özel yetenekleri varmış ve bu yeteneklerinden birini kullanarak basın mensuplarını etkilemeye karar vermiş... Basına daveti yollamış...

Program saati gelmiş tüm basın mensuplari bildiride belirtilen yerde toplanmışlar... Bakan gelmiş ve denizin üzerinde yürümeye baslamış...  Karsi kıyıya kadar yürüyerek ilerlemiş... Herkes şaşırmış inanamamış fakat ertesi günü tüm gazetelerde su baslik okunmuş:
"Bakan yüzme bilmiyor!.."

Maalesef günümüzde de durum bundan ibaret...

3 Mayıs 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ORGANİK ÜRÜNLER GEYVA İLE GERİ DÖNDÜ

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara