SAKARYA’DA İNŞAAT SEKTÖRÜ

SAMET HIZALAN
s.hizalan@marsgyo.com


İnşaat sektörü çok büyük bir pazarı elinde bulundurmaktadır, birçok sektör inşaatların yapım sürecinden bitim sürecine kadar bu sektörden faydalanmaktadır.

Ekonominin önemli yapı taşlarından olan ve rekabet gücümüzün önemli bir simgesi olan Türk inşaat sektörü için üç kişilik bilim adamları grubunun TMB için hazırladığı İnşaat Sektörü Stratejik Planı’na göre, “Kişi başına milli geliri Türkiye kadar olan hiçbir ülkede, rekabet gücü Türk inşaat sektörününki kadar yüksek bir inşaat sektörü bulunmamaktadır.”

Ülkemizde de şehrimiz son yıllarda hızlı ivme kaydeden şehirler arasındadır. Büyük bir pastaya sahip olan inşaat sektöründe şehir dışından yatırımcılar, yeni yapılan inşaatlar, projeler sektörün hareketini yansıtmaktadır.

Özellikle Serdivan ilçemizde hızla gelişen inşaat sektörü ve bunun yanında yatırımını bu yöne çeviren Sakarya halkı için bize ayrılan bu köşede Gayrimenkul ile ilgili güncel değerlendirmeleri, güncel kanunları ve haberleri köşemizde siz değerli okurlarımıza paylaşacağız.

Hayatı ertelemediğiniz bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

14 Aralık 2017 , Perşembe

Yazıya yazılan yorumlar

Tarih : 16 Aralık 2017 , Cumartesi

ahmet

sapancada yok olan dağlar ????

Tarih : 16 Aralık 2017 , Cumartesi

Serdar

Devamını bekliyoruz..

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara