ROBİN MURAT

TEMEL YÜREK


Sakaryaspor Yönetimi Murat Akın’ın kulüp aradığına dair aldığı duyumun doğruluğunu kampta Murat’a sorduğunda aldığı “Hayır, ben Sakaryaspor’da devam edeceğim” cevabından hiç de memnun kalmadı.

Murat Akın, Sakaryaspor’u batağa sürükleyecek maliyetiyle dikkatleri üzerine çekmekte. Şu anda Murat’ın Sakaryaspor’dan gitmesine kimse “dur” deme lüksüne sahip değil.

Garanti parası, uykuları kaçırmakta. Batuhan’ın maliyetini fazla buluyor ve eleştiriyorduk. Batuhan kendi alacağını Murat’la kıyaslayıp, iyileştirme istedi. Olumsuz yanıt alınca, çekti gitti.

Murat’ın alacağı para Batuhan’ı bile kaçırdığına göre RobinMurat’a bu yüksek meblağı yazanlar,“Böyle bir hatayı nasıl yaptık” diye keçileri kaçırmalı.6 milyonluk maliyeti doğruysa vallahi de yuh, billahide yuh!

Robin Murat’ın vebal yüklü garanti parasından biran evvel kurtulmalı Sakaryaspor. Bu işin formülünü de bulmalı sebep olanlar...

Bir de Ramazan Sal var. O da “Gitmek mi, kalmak mı zor” ikileminde. Kaptanlık bandı çıkarılınca kolundan, saldı kendini sürükleniyor… Bakalım nereye takılacak.

Sakaryaspor’un daha da eksilmesi kuvvetle muhtemel. Acısıyla tatlısıysa gidenleri uğurladık. Şimdi gelecek olanları karşılamak üzere beklemeye koyulduk ama henüz ele geçmeyen para, gişelerde bekletiyor gelecek olanları…

Her ne kadar Batuhan’ın gidişi Coşkun’u olumlu etkilemiş olsa da bir forvete daha ihtiyaç var. Ancak öncelik stoper mevkiinde.

Sakaryaspor, Robin Murat’tan kurtulması halinde transfere sıcak bakmakta… Başka çaresi yok şu anda…

Transfer yapılamadığı takdirde mevcut kadronun yetersizliği, puansız geçilen her maç sonuna bahane olarak damga vuracağa benziyor.
Fenerbahçe’nin Robin’den kurtulması epey zaman aldı. Umarım Sakaryaspor’un Robin Murat’tan kurtulması çok sürmez… 

14 Ocak 2018 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR TUTULMUYOR

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara