RADİKAL KARARLARA DEVAM

TEMEL YÜREK


Sakaryaspor’un neden bir türlü istenilen yerde olmadığı, kulüpten yapılan resmi açıklamayla gün yüzüne çıktı.

Sürekli yakınıyorduk kötü futboldan, futbolcuların oynar gibi yapmalarından. İşin bir de halledilemeyen peşinat ve maç başı ödemelerinden oluşan 2.644 bin TL’lik parasal boyutu vardı.

Peşinat ve maç başılara bir türlü uzanamayan futbolcuların keyifsiz halleri, her hallerinden belli olmaktaydı.

Endişe hakimdi üzerlerinde. Onların da kendilerine göre hesapları vardı. Böyle olunca kafa başka yerde, ayak başka yerde gezmeye başlar.

“Parayla huzur olmaz” lafının pek hükmü yoktur futbolcu üzerinde. Herkes uyurken, futbolcu sabahı zor eder hakkı olan parasını alamadığı zaman. Geceler bitmez onlara…

Sakaryaspor’da ilk yarı boyunca bu konu sürekli işlendi. Sakaryaspor bir karar almak zorundaydı ve aldı.

Yönetimin, transfer yapılmadan yola devam kararına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun da dahil olduğu ifade edilmekte.

Yönetim hemen işe koyularak bugünlerde futbolcularla konuşmaya başlayacak. Soru basit… Pazara kadar mı, mezara kadar mı? Pazara kadar cevabı verenler pazara çıkarılacak. Mezara kadar kararında olanlarla şampiyonluk yoluna devam edilecek.

Engin Korukır’ın kadroda istemediği Coşkun, pazara çıkarılacak ilk oyuncu konumunda şu anda.

Ramazan Sal ve Zafer de aynı şekilde. Hatta yeni kaptan olarak Serdar üzerinde hem fikir olundu.

Murat Akın’ın derdi de bakiye 150 bin TL’lik alacağı. Sıkıntı yaptığından gönderilmesi an meselesi onun da.

Sakaryaspor’un bir hedefi de gönderileceklerle futbolcu alacaklarını en az 1.500 bin TL. azaltmak.

Son yapılan toplantı ile yönetim ikiye bölündü algısı oluştu ama gördüğüm kadarıyla aksine birlik-beraberlik içindeler. Yani futbolcuyu dağıtırken, kendilerini dağıtmadılar.

Sakaryaspor’un radikal kararlarına, önümüzdeki günlerde yenileri ilave olacağı kuvvetle muhtemel. İkinci yarıya dertlerinden kurtulmuş bir Sakaryaspor dileğiyle.

21 Aralık 2017 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

TCDD’NİN AYIBI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara