NURTOPU GİBİ TEPEMİZ OLDU

SAMET HIZALAN
s.hizalan@marsgyo.com


Sakarya’nın en gözde tepelerinden olan , yamaç paraşütü yapılan tepe Kırantepe mera vasfından çıkartılarak Serdivan Belediyesine tahsis edildi. Yaklaşık 340 dönümlük alanın imar durumu ‘Kentsel donatı ve Turizm tesis alanı’ olarak değiştirildi. Hatırlarsak Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar‘ın 2014 yerel seçimleri öncesi açıkladığı dikkat çeken projelerden biri SAÜ kampüsü, Sapanca Gölü ve Kırantepe bölgesini birleştirecek projeydi. Bu sonuçla bu projenin de ilk adımı atılmış oldu şehrimize hayırlı olmasını dilerim    

 *        *          *

Serdivan Belediyesi, bir ilçe nasıl kalkınır yalnız bunun örneğini değil Sakarya’nın da kalkınmasında büyük rol oynuyor. Öyle ki en çok nüfus artışı olan ilçemiz Serdivan bunu yalnızca Üniversiteye bağlayamayız Cadde54, Şelale Park , Kazımpaşa Meydan, Bahçelievler Meydan projeler gibi devam eden projeler ve tamamlanan projeler Esnaf ve İşletmelerle ikili ilişkiler Serdivan Belediyesi örnek belediyecilikle gururlandırmaya devam ediyor.

Öyle ki seçimlerden önce vaatler sunup sonuçlanamayan belediyeleri nasıl eleştirdiysek olumlu projelerde de ‘marifet iltifata tabidir’ diyerek Serdivan Belediyesini tebrik ediyoruz.
Hayatı ertelemediğiniz bir hafta geçirmeniz dileğiyle…

8 Nisan 2018 , Pazar

Yazıya yazılan yorumlar

Tarih : 9 Nisan 2018 , Pazartesi

uluç ölzü

rand savaşları başlıcak o zaman o bölgede

Tarih : 9 Nisan 2018 , Pazartesi

zekiii

şu belediyeleri öve öve tepemize çıkardınız.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAYRAMLARIN AĞASI!

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara