NEREDE KALMIŞTIK?

HASAN GÖKDEMİR


Yeni adresim Yeni Sakarya Gazetesi oldu.

Doğrusunu söylemek gerekirse, çok yorucu ve sıkıntılı günlerden sonra bir süre ara vermek zorunda kaldığım asli işime yeniden dönmek beni mutlu etti. Emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum. Ama şu bir gerçek ki düşenin dostu olmuyor. Hepsi yalan, hepsi suni…

Allah’ıma şükürler olsun ki çabuk atlattım bu zor günleri. Öyle ya, son 10 ayda hem ağabeyimi, hem annemi hem de babamı kaybetmiştim. Bunun hastalığı ve sonrası da hariç ki dün ağabeyimin ölümünün 1.yıl dönümüydü. Zor be zor, hem de o kadar çok zor ki, ancak düşen ve yaşayan anlar. Bu vesileyle de başta kendi ailem olmak üzere tüm ölmüşlere rahmet diliyorum. Kalanlara da sağlık. Kötü günümde yanımda olanlara da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu 3 aylık dönemde dostumu da tanıdım, düşmanımı da…

Evet bundan böyle hizmetimi Yeni Sakarya Gazetesinde Spor Müdürü olarak sürdüreceğim.

Zinde, dinlenmiş, hayatı daha iyi tanımış bir kişi olarak Yeni Sakarya Gazetesinde göreve başladım. Arayan, kutlayan herkese teşekkür ediyorum.

Bazı şeyler kulağıma küpe oldu, bana çok güzel bir ders verdi. Ben de gereğini yapacağım!

Başta Sakaryaspor olmak üzere Büyükşehir Basket ve sporun tüm alanlarında ekip arkadaşlarımla birlikte var olmaya çalışacağız. Hep daha iyiye, hep daha güzele koşacağız. Tabii ki bazı değerlere saygı duyarak ama bizlere de duyulması şartıyla.

Herkese kapımız açık, doğruları söylemesi şartıyla…

Hele hele bu adres Yeni Sakarya Gazetesi ve ailesi olduktan sonra başka şey söylemeye hiç gerek yok. Görüşmek üzere…

1 Ağustos 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara