MAVİ IŞIK; NASA’NIN YENİ GİZLİ PROJESİ

Lütfi Salkım


 

Eskilerin muhteşem bir sözü vardır. Su uyur düşman uyumaz diye...

NASA’nın gizli projesi ile neler yapılacak…

Gizli proje hakkında oldukça çok bilgi kirliliği var. NASA’dan bir bilgi çıkmadığı için yapılacak olan projenin kaynak bir verisi yok sadece teori olarak kalmış görünüyor gibi idi. Yalnız bu günlerde gördüğümüz bir takım hadiseler projenin uygulamaya başlandığının işareti gibi görülmektedir.

Mavi ışık projesinin 4 büyük adımı var…

1 – Tüm dinleri ve kavramları yok edecek arkeolojik buluntuların ortaya çıkması. Keşiflerin hızla ortaya çıkarılarak din kavramının yeniden yazılmasına sebep olacaklar… Barnabas İncili ,Göbeklitepe kazıları gibi. Bu yönde yapay olarak yapacakları depremleri de kullanacaklar…Depremlen sayesinde topraktan çıkarılan kalıntılar Allah inancının yok edilmesi için kullanılacak.

2 – Devasa Uzay gösterileri oluşturmak, gelen bir gezegen veya göktaşı ile insanların yok oluş yönünde bilgi sahibi olmaları…Uzayda oluşturulacak devasa ışık oyunları yoluyla bunu yapabilirler… Yukarıdaki resim ve bundan evvel Mekke ye inen meleklerin gösterisi gibi sahte birtakım gösterilerle korku salmak…

3 – LF (Extra Low Frequency), VLF (Very Low Frequency) ve LF (Low Frequency) dalgaları yayınlayarak insan beyninde tanrının konuştuğunu ve telepatinin başladığını gösterir çalışmalar yapılacak. Bunları koordinesi ile sahte peygamberlerin ortaya çıkışı .Bu yönde kozmik kuşak değişti insanlar telepati yapıyor denilecek…

4 – İnsanların güvenlik sebepli mikrocip leri taşımalarını sağlamak ve bu cipler yardımı ile insan ırkını tamamen kontrol etmek…Cep telefonları bunun başlangıcı olmuştur.Bu günlerde çocuk saati adı altında bu tip koordinasyonlar başladı. Çocuklarımızın kollarındaki saate takılan CPRS  ile ne gibi bir yönlendirmeler altında olacakları çok iyi araştırılması gereken bir konu ..Bu uygulama memleketimizde hızla yayılmaktadır. Gösteriler çocuklarımızı her an kontrol etmek. Evlatlarımızda oluşturacağı ruhi bunalımın hesabı çok iyi yapılmalımıdır ? Yani kontrol başlamıştır. Denebilir mi ?

En son sözde Mesihin ortaya çıkarılması Deizm in yaygınlaştırılması mübarek değerlerin tek tek ortadan kaldırılması ve tek din ve tek bir devlet oluşturmak…Kader denilen hadisenin tartışılmasını ön planda tutmak ve sözde din tartışılıyor adı altında bilgi sahibi olmadan toplumda fikir sahibi olan  inançsız bir millet oluşturmak.

Ulus devlet inancını tamamen ortadan kaldırmak. Bu düşüncenin en büyük iki düşmanı mevcut .Biri dinimiz ikincisi ulus devlet inancı . Kopenhag’daki küresel ısınma antlaşmasının esas nedeninin bir dünya hükümeti kurmak olduğunu biliyor musunuz? Antlaşmanın maddelerini okumuş olan var mı?

Unutulmamalı ki uyulması istenen yeni cağ inancı kurulmasını istedikleri "yeni dünya hükümeti"nin temelini oluşturmaktadır.

Bu konudaki psikolojik hazırlıklar filmler sayesinde başlatıldı . Bunun ilk örneği "2001: a space odyssey", akabinde "star trek" serisi ve "kurtuluş günü" filmi. tüm bu filmler uzaydan gelen bir et saldırısını ve tüm dünya halklarının ve ordularının birleştiği bir anı tanımlamaktadır.. en son film serisi "jurrasic park" evrim teorisini tekrar mikroskop altına almakta ve ilahi sözleri yalanlamaktadır.

Projenin en can alıcı araçlarından biri ise "tractor beams" (emici ışınlar). bu sayede belirli insan grupları göğe çekilerek sanki Allah ın katına  gidiyorlarmış gibi bir görüntü yapılacak.

Mademki bir aklımız var o zaman onu kullanmanın zaman geldi de geçiyor bile .Benim yapabildiğim araştırmanın detaylarını burada yazının uzun olmaması için nakletmiyorum .Dileyenler aşağıdaki web sayfasında daha fazla detay bulabilirler.

https://gizliilimler.tr.gg/Blue-Beam-_-Mavi-I%26%23351%3B%26%23305%3Bk-Projesi.htm.

18 Ocak 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

REKTÖRÜ DİNLERKEN…

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara