İÇİMİZDE BİR HAİN VAR!

HASAN GÖKDEMİR


Sakaryasporun son 2 maçta aldığı kötü sonuçlarla uğraşırken, üst üste gelen dosyalar bende bile öfke kusturdu ki takıma ve kulüp yönetimine nasıl kusturmasın?

Biz miyiz keriz, birileri mi çok akıllı anlayamadım(!)

Sakaryasporda faydasından çok zararı olan ve hiçbir şey vermeyen Ali Şen Kandil, 2007 yılında yaşadığı kavga nedeniyle Sakaryaspor’u dava etmiş ve tam 1 milyon 200 bin lira, alacaklı olmuş. İyi de sana o olayı Sakaryaspor yapmadı ki neden ödesin? Gitsin Rüstemler tesislerini basıp da ona saldırana açsın o davayı, parayı da ondan alsın. Belki Ali Şen Kandil ile saldıran arasında geçmişe dayalı, ya da özel hayatından dolayı bir kavgası vardı. Üastelik bu davaya Sakaryaspor çağrılmamış öyle mi? Buna rağmen mahkeme onu haklı görüyor. Olacak iş değil. Yok kardeşim ödemeyin o parayı, itiraz edin, uzasın anasını satayım dava.  

 

MAHİR VE RAMAZAN İNTİKAM ALIYOR(!)

Sonrasında Ramazan Sal geliyor.

Adamın 1 yıllık alacağı 750 bin lira iken ve bu adam devre arasında, alacağı para karşılığında sözleşmesi feshediliyor. Ve o da bugün o paranın tamamını istiyor!

Ben de soruyorum şimdi Gürses ve yönetimine? Hani alacağına karşılık sözleşmesi feshedilmişti onun? Ve neden sezon başında veya İsmail Gürses yönetimi varken değil de şimdi? Niyet ne? Neden?

Mahir Sağlık ise tam bir bomba(!)

Geçen sene Sakaryasporda 550 bin liraya 1 yıllık imza atan adam bu yıl 200 bin liraya yine aynı lige ve bir İstanbul takımı olan Eyüpspora, neden imza atsın ki? Belki aynı paraya imzayı attı ama düşük gösterildi. Bu şekilde belki de hem Eyüpspor’dan hem de Sakaryaspordan parasını alacak(!) Nerden bileyim böyle olmadığını? Öyle ya, tam 350 bin lira bu boru değil(!) yahu bir insan ekmeğini yiyip formasını giydiği bir takıma nasıl böylesine haksız bir hainlikte bulunur? Oldu canım, İsmail Gürses ve yönetiminden alama, sonra da gel Cevat Ekşi ve yönetiminden iste, onlar da versin öyle mi? Hadi git istesene Gürses ile yönetiminden? İste iste de bir göreyim cesaretini?

 

CEVAT EKŞİ VE YÖNETİMİNE SESLENİYORUM!

Son 2 sene, futbolcular ve teknik heyet ile, hem kulüpteki hem de Futbol Federasyonundaki rakamları karşılaştırır mısınız lütfen? Bakın Bakayım arada fark var mı? Bence var!

Ayrıca bu paraları isteyen ve isteyecek olan futbolcuların hepsini mahkemeye verin. Hem de yüz yüze görüşecek şekilde. Bu da mı olmadı? O zaman Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na (UÇK)  veya Tahkim Kurulu’ndan, DURUŞMALI-yüz yüze olacak şekilde bir görüşme isteyin. Hiç olmazsa gerçekler ortaya çıkar.

Bir de geçen sene otobüste yapılan bir video vardı ya hani, “Bu takımın başkanı yönetimi yok” şeklinde, hani bundan dolayı adam başı 100’er bin lira ceza kesildi ya, öğrenelim bakalım federasyon bu işi nasıl karara bağlamış?

Yine söylüyorum. Bu işte bir pislik, bir şerefsizlik var. Çünkü zamansız, kasten yapılmış gibi geliyor bana(!)

Sen geleceksin, tam da final öncesinde BİZE PARA VERMEZSENİZ MAÇA ÇIKMAYIZ, KAMPA GİTMEYİZ diyeceksin, takımı orada madden olmasa da manevi olarak satacaksın ve 10 bin Sakaryaspor taraftarı ile 1 milyon Sakaryalıyı ve Sakaryasporluyu orada şampiyonluktan edeceksin, sonra da utanmadan gelip haksız bir şekilde bu paraları isteyeceksin öyle mi? Şahsen ben bunu içime hiç sindiremiyorum.

Resmen içimizdeki İrlandalılar yine türemeye başladı resmen. Öyle ya, seçim de yaklaşıyor ya(!)

 

SADAKA İSTEMİYORUZ AHMET HOCA?

Geçen hafta son 3 günü idmanlara kapatan Sakaryaspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, sözüm ona bizlere kıyak yapacak ya, dünkü idmanın sadece ilk 15 dakikalık bölümünü açtırmış. Aman ne çok iş yapmış öyle, alkışlıyorum, bravo. Çok iyi yapmış(!)

Oldu canım. Biz de gazetemizden 15 dakika uzaktaki bu idmana sırf 15 dakika için geleceğiz ve yapılacak taktik maçını izlemeden, sadece takımın düz koşusunu veya beşe ikisini izleyip sonradan çıkartılmacağız öyle mi? Gelirsem, adam da gönderirsem namerdim!

Senin derdin ne Ahmet hoca? Bizden ve neden korkuyorsun bu kadar? Bırak aç idmanları herkese. Böyle yaparak kendinizi ve takımı resmen bizden ve bu taraftardan iyice soğutuyorsunuz. Koymasana yasağı da bırak herkes izlesin gönül verdiği takımını. Ne kaybedersin?  Yoksa amaç başka mı? Mesela basını susturmak mı? Ya da YİNE yaptıracağın yanlış taktik veya kadro mu? Kim bilir, belki de bu şekilde sana karşı olan biz basın mensuplarıyla taraftarları susturacaksın öyle mi? hani burnumuzu sürttüreceksin ya?

Kim bilir, belki de “Buranın Allah’ı, Kitabı, Peygamberi benim. Benim borum öter” diyorsundur(!) Bu takım sadece senden soruluyor ya hani?

Ama şunu söyleyeyim. Sen daha o formaları giymediğin dönemlerde BEN ve BİZ vardık. Sen ise kim bilir nerede ne yapıyordun?

Kaldı ki sen, benim izlediğim Teknik direktörler ile futbolcuların yanında bir hiçsin. Kim mi onlar? Mesela Oğuz çetin, mesela Aykut Kocaman? Yoksa Necdet Niş, Milan Jidodonoviç falan mı desem ne dersin?

Ben en iyisi şunu söyleyeyim. Bizler var ya bizler, hani bir çift kaleyi bile çok gördüğün Sakarya medyasının en az çeyrek asırlık çınarları,

Bizler bu takımla Türkiye Kupasını da gördük Avrupa’yı da. Süper Ligi de gördük, bir alt ligi de.

Onun için kendini dev aynasında görme. Unutma, deveden büyük fil var. Halep ordaysa Arşın da burada.

Açık söylüyorum, bana ve mesleğime saygı göstermeyene ben de göstermiyorum ve benim için Ahmet Yıldırım defteri şuan itibarıyla kapanmıştır.

13 Eylül 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ŞEHİT MURSİ’YE GIYABİ CENAZE NAMAZI

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara