HÜRRİYET EMLAK

SAMET HIZALAN
s.hizalan@marsgyo.com


Hürriyet Emlak, 25 Nisan Çarşamba günü Sakarya’daki emlak ofisleri ile buluştu. Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası ile iş birliği yapan Hürriyet Emlak, yeni üye olacak emlak ofislerinin emlak odası aidatlarını karşılayacağını açıkladı.

Türkiye’nin en çok ilana sahip emlak sitesi Hürriyet Emlak, Türkiye’nin farklı illerini ziyaret ederek çeşitli iş birlikleri yapıyor. 25 Nisan Çarşamba günü Sakarya’daki emlak ofisleriyle kahvaltıda buluşan Hürriyet Emlak, Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası ile iş birliğine imza attığını duyurdu. Hürriyet Emlak, bundan sonra üyesi olan emlak ofislerinin emlak odası aidatlarını kendi karşılayacak.

Sakarya’daki buluşmaya katılan Hürriyet Emlak Satış Grup Müdürü Volkan Sulugöz, Hürriyet Emlak olarak hayata geçirdikleri yeniliklerden ve gelecekteki projelerden bahsetti. Sulugöz, emlak odalarının dijitalleşmeleri gerektiğine de vurgu yaparak şunları söyledi: “Yeni teknolojilerin ve pazarlama modellerinin her sektörde olduğu gibi emlak sektöründe de etki alanı çok büyük. Biz bu etkiyi Hürriyet Emlak ile dijitalleşen emlak ofislerimizde gözlemliyoruz. Hürriyet Emlak üyesi emlak ofisleri, yayınladıkları ilanlar sayesinde 2-3 kat daha fazla satış gerçekleştirebiliyorlar.

Sakarya Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Esnaf Odası ile yaptığımız iş birliğini, emlak ofislerine destek olma adına önemli buluyorum.”

Rakiplerinden farklı olarak her dönem zam yapmak yerine her fırsatta çeşitli etkinliklerle çalışma arkadaşlarının yanında bulunan Zam yerine kampanya ve bu örnek gibi aidat desteğinde bulunan Hürriyet Emlak ailesini tebrik ediyorum.
Hayatı ertelemediğiniz bir hafta geçirmeniz dileğiyle...

6 Mayıs 2018 , Pazar

Yazıya yazılan yorumlar

Tarih : 6 Mayıs 2018 , Pazar

Serdarrr

Yüreğine sağlık yüreği geniş kardeşim

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

AK PARTİLİ BAŞKAN ADAYLARI ÖZETİ

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara