EYY KONGRE ÜYELERİ!

TEMEL YÜREK


Sakaryaspor kongresine gününe sayılı günler kala, adaylar demeçleriyle gündemi meşgul etmeye devam ediyor..

Son olarak eski başkan Selahattin Aydın borçlara yönelik açıklamalarıyla Sakaryaspor’daki tehlikeye dikkat çekti “Tekrar başa dönmeyelim” diyerek.

Aydın ayrıca bir talepte bulundu bazılarınca kabul görmeyen. “Ne kadar borç var açıklansın, şayet açıklanmayacaksa kimse aday olmasın. İş kayyuma kalsın.”
Ancak buna gerek duymayan iki aday spor sayfalarında boy göstermekte günlerdir.

Eski başkan Aydın ayrıca alacaklı futbolcuların, alacaklarının tahsili için TFF’nin kapısını çaldığına dikkat çekmekte.

Ben de Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun güvencesinin yanı sıra TFF’nin futbolcunun sendikası olduğuna, kimsenin alacağının Sakaryaspor’da kalmayacağına final öncesi dikkat çekmiş, futbolcu eylemlerinin hoş olmadığını belirtmiştim.

Bugün TFF’ye gidenler, Gümüşhane’ye, Mersin’e gitmek istememişlerdi… Resmi açıklaması olmasa da Mersin’e gitmek istemeyenlerden Beykan, jet hızıyla “Afyon’dayım” diyorsa bence asıl sorgulanması gereken bu.

Final öncesi Sakaryaspor’u motiveden uzak tutan eylemden dolayı yönetim, bu konunun peşinde olmalı…

Yanlışlar vardır elbette. Bakın bugünlerde dedikodular aldı başını gidiyor… Bu yüzden kongrede üyelere büyük iş düşüyor.

Dedikoduların önüne geçmek, doğru olanla kamuoyunu bilgilenmesine vesile olmak ellerinde. Bunun için söylenenlerin gerçek olup olmadığını sorgulamaları gerekiyor.

Bazı adaylar teknik heyet ve transfer listelerini bile deklare etmeye başladı. Ne yazık ki arkalarında menajerler var.

Ahmet Yıldırım’ın komşunun Körfez ekibinde yaptıkları ortada. Murat Hocaoğlu 53 plakayla gezmedik takım bırakmadı ama gözü Sakaryaspor’da. 54 plakayla ekmek peşindeyse, başka kapıya..

Karagümrük maçından sonra uzatılan mikrofona Sakaryaspor için neler demiş Ahmet Yıldırım, açın bakın videoya bi zahmet.

Gürses yönetiminin bence en bariz hatası ki sonrasında hatadan çabuk dönülen Murat Akın transferi. Ramazan Sal’ı kim saldıysa Sakaryaspor’a, o da hataydı. 

Rüstemler’e girmeleri yasaklanan menajerler, kongre arifesinde dedikodu yapmaktan geri kalmamakla yasaklı günlerine karşılık veriyorlar adeta…

Eyy kongre üyeleri! Yönetimler kadar kongrelerdeki sessizliğinizle sizler de suçlusunuz hiç kusura bakmayın.

23 Nisan şiirleri gibi çabucak okunan Gelir-Gider rakamlarını merak edip sormuyor, sorgulamıyorsunuz gözünüz öncelikle sandıkta. Kimsenin rakamlarla işi yok..

Şehrin takımının mali namusu şu anda sizlerde. Söylenenlerin dedikodudan, iftiradan ibaret olduğunu veya doğruluğunu belgeleriyle açıklanmasına vesile olmak sizlerin görevi yönetimler açıklamadığı müddetçe.

Basın mensupları olarak bizler sorduğumuzda ki doğrudur anonim şirket olduklarını ve sadece kongre üyelerine sorumlu oldukları ifade edildi bugün de, bugünden önce de.

Lütfen parasını, mesaisini veren yöneticileri vebal altında tutacak söylemlere müsaade etmeyin. Bugün onlara, yarın sizlere… Böyle gitmesin, bitsin artık bu bilgisizlik-şeffafsızlık.

14 Haziran 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

 

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DÜŞÜNCE VE DAYANIŞMA PLATFORMUNUN KONUĞU DİLİPAK İDİ

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara