TEKNOLOJİ HABERLERİ Bu haber 2780 kez okundu
16 Ekim 2020, Cuma - 18.26

Kripto Para Yatırımıyla Porsche Kazanmak

Kripto Para Yatırımıyla Porsche Kazanmak

Yatırımlarınızı, 4. Senesini kutlayan kripto para borsası Thodex üzerinden yaparak Porcshe marka araba çekilişine katılabilirsiniz.

Porsche Panamera 4 Çekilişine Katılma Şartları

1 adet Porcshe Panamera 4 ve onlarca farklı birbirinden değerli ikramiyeleri kazanmak için Thodex borsası üzerinde belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Öncelikle Thodex sistemi üzerinden THODEX - Güvenle Bitcoin al - Bitcoin Sat Thodex.com kayıt olarak 3. Seviyede yatırımlarınızı gerçekleştirmeniz şartı aranıyor. Bu seviyeyi tamamlayan yatırımcılar, bir kerelik çekiliş hakkına sahip bulunuyor. Ayrıca işlem hacmi 10.000,00 TL veya 10.000,00 TL eş değerindeki kullanıcılar da kampanyaya girerek bir kere çekiliş hakkına sahip oluyor.

Thodex’in en önemli karlı kazanç sisteminden biri Affiliate Ortaklık Sistemi ve kampanya katılımcıları bu sistemin getirilerini çekilişte de sürdürebiliyor. Buna göre 3. Seviye kullanıcıların 5 kişiyi sisteme üye yapması halinde ikramiyelerden kazanma şansı doğuyor.

Kampanyada Elektronik İkramiyeler

Kripto para kampanyası ile sektörde dikkatleri üzerine çeken Thodex ile birçok elektronik ürüne sahip olabilirsiniz. En popüler ve yoğun talep gören ürünlerden bazıları şöyle:

  • Macbook Air- 50  
  • Samsung S10
  • iPhone 11- 30  
  • Apple Watch- 100
  • Sony PlayStation 4 - 50  
  • Thodex Hediye Kiti 500 (içerisinde mobil şarj aleti, termos, bluetooth hoparlör, defter kalem yer alıyor)

Çekiliş Hangi Hallerde Geçersiz Sayılıyor?

Kripto para çekiliş için başvuru yapan kişilerin katılımı bazı hallerde kazanılmasına rağmen geçerli sayılmıyor. Kampanyada 18 yaşı doldurma şartı başta dikkat çekiyor. Yanlış bilgiyle katılım yapanlar olsa bile hem bilgi yanlışlığı hem de yaşa uyulmaması nedeniyle katılım geçersiz sayılıyor. Buradan da anlaşılacağı gibi yanlış bilgiler doldurarak çekilişe giren kullanıcıların ikramiyeleri verilmiyor. Thodex kampanyasına katılan bir kişi birden fazla ikramiye alma hakkı kazansa da sadece bir tane alabiliyor.

Kimler Değerlendirebilir?

Thodex kripto para borsasına ilgisi olan, sistemi sürekli kullanan, yatırım yaparak bu borsada zaman geçirmeyi ve kar amaçlamayı alışkanlık haline getirenler çekilişi değerlendirebilir. Thodex USA, bu sistemi düzenli olarak kullanan yatırımcılarına özel bir fırsat sunuyor. Türkiye’nin en güvenilir kripto para borsası olarak devamlı yenilik ve ilerleme hedefindeki firma, yeni kullanıcılarının da oldukça güzel değerlendireceği bir fırsatlar zinciri sunuyor.

Thodex Sistemi Genel İşleyişi

Öncelikle ücretsiz üyelikle giriş yapacağınız Thodex, hem bireysel hem de kurumsal olarak hesap açabileceğiniz bir yapıda. Kurumsal hesapta sizden vergi vs. bilgileri de talep ediliyor. Üyeliğinizin ardından sistemde çok sayıda kripto para biriminden dilediğinizi satın alabiliyorsunuz. Bu platformda birçok para birimi bulunuyor ve dünya genelindeki kullanıcılarıyla işlem hacmi takip edilebiliyor. Yatırımlarınız satın aldığınız kripto paralarla gerçekleştiriyorsunuz. Alım satım ve transfer işlemlerinde komisyon oranları düşük ve dileyen kişiler ortaklık programını kullanarak üye yaptığı kişilerin işlemlerinden de kazanç elde edebiliyor.

Yapacağınız işlemlerin güvenli bir zeminden ilerlediğinin kanıtı olarak Thodex, Fincen MSB lisansıyla hareket ediyor. Zeminin sağlamlığında hesap saklama alanlarında kullanılan soğuk depo sisteminin de etkisi bulunuyor. Dijital paralarınız (BTC, BTC Gold, ETC, USDTether, LTC, Stellar vs.) internetsiz ortamda güvenli şekilde korunuyor.

Akıcı Panel Artıları

Uygulama indirme platformları üzerinden akıllı telefonunuza Thodex kripto para borsasını yükleyebilirsiniz. Telefondan kullanılan uygulama üzerinden günün her saati dilediğiniz gibi sisteme girerek işlem yapabilirsiniz. Thodex mobil uygulama ara yüz bakımından kafa karıştırmadan kullanım sağlıyor. Hem grafikler hem de panel sisteminde bunu görebilirsiniz.

Kampanyayla Alakalı Destek Birimi

Dev kampanyaya katılım sağlamak için sorularınız ve talepleriniz için Thodex destek biriminden faydalanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/market/BTC-TRY

 

 

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...