SPOR HABERLERİ Bu haber 682 kez okundu
31 Ekim 2019, Perşembe - 22.03

Keyfimiz yerinde

Sakaryaspor, ligin 11’nci haftasında karşı karşıya geleceği Van Spor maçının hazırlıklarına bugün Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenman ile devam etti

Keyfimiz yerinde

ÇALIŞMALAR YAPILDI
Van Spor maçının hazırlıklarına devam eden yeşil siyahlılar idmana düz koşuyla başladı. Yeşil Siyahlı futbolcular daha sonra 5’e 2 top kapma mücadelesi ile devam etti. Antrenmanın devamında hücum ve defans için yapılan çalışmada kanatlardan ve orta sahadan oyun kurma, hücuma çıkma çalışması yapıldı. Hücumda yapılacakları çalışırken top kaptırıldığı zaman oyunu sıkıştırıp sürekli pres ile rakibi defanstan rahat çıkarmamaya dikkat edildi. Son olarak 3 takıma ayrılan futbolcular yarım sahada çift kale maç yaptı.

NEŞELİ İDMAN
Antrenman içinde sürekli müdahalelerde bulunan Teknik Direktör Suat Kaya, futbolcularla yakın temas halindeydi. Futbolcuları yanına çağıran Kaya, yapılan yanlışları ve doğru işleri futbolculara aktardı. Van karşılaşmasının bir çıkış maçı olduğunu oyunculara söyleyen Kaya, taraftarın önünde futbolculardan en üst düzey performansı beklediğini ifade etti. Oyuncuların ve teknik heyetin antrenman boyunca keyfinin yerinde olması da dikkatler kaçmadı.

1/4
Keyfimiz yerinde
2/4
Keyfimiz yerinde
3/4
Keyfimiz yerinde
4/4
Keyfimiz yerinde

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...