YAŞAM HABERLERİ Bu haber 548 kez okundu
29 Ağustos 2013, Perşembe - 10.12

KAYMAKAMA VEDA YEMEĞİ

Erenler Kaymakamlığı’nın kurucu Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin’in İzmir Dikili Kaymakamlığı’na atanmasından dolayı, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk tarafından veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAMA VEDA YEMEĞİ

Erenler Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin onuruna, Balıkçı Abdullah’ta veda yemeği tertip edildi. Başkan Öztürk gecenin sonunda Kaymakam Sezgin’e plaket takdim etti. Erenler Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin Erenlerde çok memnun ve mutlu olduğunu söyledi. Sezgin; “Bu meslekte ve görevde 27. yılım doldu. Bütün çalıştığım yerlerde genel olarak memnundum sıkıntısız ve üzüntüsüz ayrıldım. Ama şerefimle temin ederim Erenler meslek hayatımın balayıydı. Başkanımı çok seviyorum ama en kötü tarafı benim yarım kadar olduğu için yan yana geldiğimizdeki görüntüydü. Bu veda yemeği için de ayrıca kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
İLK GÖZ AĞRIMIZ
Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk esprili bir veda konuşması yaptı. Öztürk, “Hani derler ya herkesin sevgi anlamında bir göz ağrısı vardır. Sayın Kaymakamınızda bizim ilk göz ağrımızdır. Özellikle benim bundan sonra her zaman sevgiyle saygıyla özlemle anacağım değerli bir dostum değerli bir kardeşimdir. Erenlerimize yaptığı hizmetlerden dolayı değerli Kaymakamımız Mustafa Nazmi Sezgin’e teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...