GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 269 kez okundu
11 Eylül 2019, Çarşamba - 16.29

İyi Partililer teleferik itirazını dinledi

İyi Parti İl Teşkilatı, Sapanca'da teleferik yapımına itiraz eden vatandaşları dinledi

İyi Partililer teleferik itirazını dinledi

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Sapanca İlçe Başkanı Burhan Arıkan, İl, İlçe ve Gençlik Kolları ile birlikte, Sapanca Kırkpınar’da yapılması planlanan teleferik istasyonu inşaatının yerine karşı çıkan yöre halkı ve doğa sevenlerin itiraz sebeplerini dinledi.
Konu hakkında açıklama yapan Selçuk Kılıçaslan; “İYİ Parti olarak projenin bölge insanına ve turizmine fayda sağlayacak şekilde revize edilmesi konusunda hemşehrilerimizin sonuna kadar yanında olacağız. Herkes şunu bilmeli ki; burada teleferiğin kaldırılması talebi yoktur, sadece birçok haklı sebep nedeniyle; istasyon yerinin değiştirilme talebi vardır. Yöre halkının bu haklı itirazlarına tüm yetkililerin kulak vermesini ve mağduriyetlerin uzlaşılarak çözülmesini talep etmekteyiz. Bu hususta da her türlü takip ve girişimleri yapacağız” dedi.
İnşaatın yapıldığı yerde nöbet tutan yöre halkı; yapılan destekten son derece memnun olduklarını ve bir an önce bu sorunun çözülmesi isteklerini yenilediler. İyi parti yöneticileri gerekli görüşmeler sonrası yöre halkının nöbet tuttuğu yerden ayrıldılar.

1/2
İyi Partililer teleferik itirazını dinledi
2/2
İyi Partililer teleferik itirazını dinledi

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...