SİYASET HABERLERİ Bu haber 1905 kez okundu
24 Mayıs 2020, Pazar - 07.48

İYİ Parti'den Bayram Mesajı

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı., Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İYİ Parti'den Bayram Mesajı

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında; "Kıymetli Sakaryalılar, Her zamankinden daha fazla inançla Yüce Allah’a ve birbirimize sarılmamız gereken  mübarek Ramazan ayını geride bıraktık. Sahip olduğumuz nimetlerin değerini bir kez daha öğrendiğimiz bu ayda iftarlarımızı vatandaşlarımızla ve ihtiyaç sahipleri ile beraber açamadık. Ancak birbirimiz için ettiğimiz dualarla ve yapabileceğimiz kadarıyla yardımlarla, sahip olduğumuz dostluk ve kardeşlik bağlarını geliştirmeye çalıştık.

Artık Ramazan Bayramı’nda bizlere düşen son görev; kırgınlık ve küskünlükleri geride bırakıp birlik ve beraberliğimizi artırarak huzur dolu bir bayram geçirmektir.

Milletimizin huzura kavuşması, ekonomik problemler ve işsizlik nedeniyle umutsuz günlere uyanan vatandaşlarımızın karamsarlığının son bulması, iç huzuru, birlik ve beraberliği ve iç barışı sağlamış dünya ile ilişkilerini en üst seviyeye getirmiş bir ülke hüviyetine tam anlamıyla kavuşması ve Covid-19 illetinden artık can kaybı olmadan insanlığın kurtulması dileğimiz ve hedefimizdir. Bizler Sorumluluğumuzun farkındayız ve milletimizin İYİ olması için kararlıyız.

Bu düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık dolu nice Ramazanları birlikte geçirmeyi yüce Allah’tan niyaz ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...