SİYASET HABERLERİ Bu haber 638 kez okundu
3 Kasım 2019, Pazar - 18.36

İyi’lerden Sivaslılar’a ziyaret

İyi Parti Sakarya Teşkilatı, Sakarya Sivaslılar Derneğini ziyaret etti

İyi’lerden Sivaslılar’a ziyaret

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İl Yöneticileri Fatih Akgün, Serdip Dokumacı, Selahattin Mungan, Yiğit Boyuneğmez ve Suat Albostan; Sivaslılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti
İl Başkanı Kılıçaslan; “Her kültürden vatandaşımızın yaşadığı, gerçek bir Türkiye mozaiği şehrimizin önemli renklerinden biri olan Sivaslı hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. İyi Parti olarak ülkemizin ve şehrimizin kültür çeşitliliğine verdiğimiz önemi ve bu anlamda yapılacak faaliyetlerin hemşehrilerimiz arasındaki iletişim açısından ne kadar faydalı olduğu konusunda karşılıklı düşüncelerimizi dile getirdik. 
Sadece seçim dönemlerinde hatırlanan hemşehri ve kültür derneklerinin, seçimsiz dönemlerde de ziyaret edilerek hatırlanması gereğine işaret ettik. Sakarya’da yaşayan ve farklı illerden buralara göç etmiş herkesin Sakaryalılık paydasında buluşarak, kendi kültür ve sosyal yaşam tarzlarını sürdürmesini arzuladığımızı ifade ettik. Başta dernek başkanımız Resul Dursun olmak üzere bizleri yoğun katılımla ağırlayan dernek üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.
Sakarya Sivaslılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Resul Dursun ise “İyi Parti heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler arasındaki seviyeli iletişimin hem ülkemize hem de şehrimize çok faydalı olacağı konusunda mutabık kaldık” diye konuştu.

1/1
İyi’lerden Sivaslılar’a ziyaret
İyi’lerden Sivaslılar’a ziyaret

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...