SPOR HABERLERİ Bu haber 250 kez okundu
11 Eylül 2019, Çarşamba - 11.03

Işıksu’dan Amatör Spora Destek

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu gerçekleştirdiği toplantı ile Amatör Spor Kulüpleri yöneticileri ile bir araya geldi.

Işıksu’dan Amatör Spora Destek

Işıksu, kulüp yetkililerine desteklerin her zaman süreceğini söyledi

KULÜPLERLE TOPLANTI
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri yöneticileri ile buluştu. Adapazarı Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen buluşmada amatör kulüplerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Mutlu Işıksu, yeni sezonun başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

1/4
Işıksu’dan Amatör Spora Destek

24 KULÜBE DESTEK
Adapazarı’nın spor yaşamında da daha ileri noktalarda olması için gerçekleştirilen çalışmalarda yer almak istediklerini vurgulayan Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyoruz ve her alanda daha başarılı olması için hep birlikte gayret ediyoruz. Amatör spor kulüplerini bu anlamda önemsiyoruz. Yöneticilerimizle zaman zaman farklı vesilelerle bir arada oluyorduk, hep birlikte bir toplantı düzenlemek istedik. Bizlere ilgi gösteren amatör spor kulüpleri camiamıza teşekkür ediyorum. 84 mahallemize hitap eden 24 kulübümüzle beraberiz ve destek vereceğiz. Karaman Spor Kompleksimizi amatör spor kulüplerimizin daha çok kullanmalarını sağlayacağız. İhtiyaçlarına cevap verecek desteklerimizi de yeni sezon öncesi tamamlamış olacağız. Adapazarı’mıza faydalı olacak hangi çalışma var ise biz o çalışmada mutlaka yer almak isteriz.” ifadelerini kullandı.

2/4
Işıksu’dan Amatör Spora Destek

BAŞKAN IŞIKSU’YA TEŞEKKÜR
Amatör Spor Kulüpleri yöneticilerinin gerçekleştirilen toplantıdan ve alınan kararlardan oldukça memnun olduğu gözlenirken, yöneticiler, Başkan Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’e teşekkür etti.

3/4
Işıksu’dan Amatör Spora Destek
4/4
Işıksu’dan Amatör Spora Destek

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...