YAŞAM HABERLERİ Bu haber 871 kez okundu
16 Ağustos 2013, Cuma - 09.56

HENDEK’İN KÜÇÜK DENİZİ VAR

Hendek Belediyesi tarafından yapılan Uludere Rekreasyon projesi kapsamında yaptırılan kayıklar Ramazan Bayramı Arifesinde Uludere'ye indirilerek hizmete başladı.

HENDEK’İN KÜÇÜK DENİZİ VAR

Uludere Rekreasyon projesi doğrultusunda yer yer derinleştirilerek doğal havuzların oluştuğu dereye ilk kayıklar Ramazan Bayramı Arefe günü indirildi. Belediye meclis üyeleri ve STK temsilcilerinin katılımı ile ilk kayık keyfi yapıldı. Kestane ağacından yapılan kayıklar Hendek-1, Hendek-2 ve Hendek-3 ve yunusların Uludere’ye indirilerek hizmete başlaması vatandaşlara keyifli anlar yaşatıyor. Küçük şelaleler ve muhteşem manzarasıyla Uludere, kendine hayran bırakıyor. Vatandaşların yoğun talep gösterdiği kayık sefası haftanın yedi günü, öğlen 12.00 da başlayıp, gece 24.00 a kadar hizmet veriyor.
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, ilk kayık keyfini meclis üyeleri ve STK temsilcilerine yaptırarak bilgi verdi. Başkan İnci, Hendek için en güzel hizmetleri verme gayreti içerisinde olduklarını belirterek 'Hendek ve ilçemiz insanı her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır. Hendek halkına hizmet etmekten onur duyuyorum. Uludere’de yapmış olduğumuz çalışmayla vatandaşlarımıza kayık keyfini yaşatmak istedik” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...