SATSO'da yol haritaları belirleniyor

SATSO organ seçimlerinin ardından, meslek komiteleri ilk olağan toplantılarını yapmaya başladı. Bu kapsamda 8. Komite, 15. Meslek Komite, 16. Komite, 21. Komite ve 23. Komite, toplantılarını yaparak görev dağılımlarını gerçekleştirdi, sektörel bazda yol haritaları belirlendi

GÜNDEM 19.10.2022, 13:05 Şevval Geçin
SATSO'da yol haritaları belirleniyor

8. MESLEK KOMİTESİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mobilya, Halı ve Ev Dekorasyon Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 8. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantısını oda hizmet binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Ahmet Mahmut, Süleyman Kestane, Ali Rıza Aktaş, Yunus Eren, Selahattin Düzeltici iştirak etti. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ali Rıza Aktaş seçilirken Başkan Yardımcısı da Yunus Eren oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 8. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ikinci haftasının Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

15. MESLEK KOMİTESİ 

Sağlık, Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 15. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Ekrem Seçgin, Osman Sakar, Nihat Nama, Davut Acunman, Muhammet Yıldırım, Yıldırım Çakmak ile Emrah Toylar iştirak etti. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Davut Acunman seçilirken Başkan Yardımcısı da Emrah Toylar oldu. 

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 15. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftasının Pazartesi günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

16. MESLEK KOMİTESİ

Sigortacılık ve Finans sektörü temsilcilerinden oluşan 16. Meslek Komitesi üyeleri, ilk olağan toplantısını oda hizmet binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına, Tuncay Cebeci, Ayhan Akdağcı, Zafer Yıldırım, Mutlu Eşme, Ünal Ünalan, Ali Esen ile Şerafettin Gülerce iştirak etti. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ünal Ünalan seçilirken Başkan Yardımcısı da Mutlu Eşme oldu. 
Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 16. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın olağan meclis toplantısı öncesi Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

21. MESLEK KOMİTESİ
Otomotiv ve Yedek Parça Ticareti sektörü temsilcilerinden oluşan 21. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Taner Belge, Mustafa Buruşoğlu, Vedat Yaşlıca, Talip Kuriş, Ahmet Öztürk Hacıeyüpoğlu, Erkan Emiroğlu ile İbrahim Akçam iştirak etti. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Taner Belge seçilirken Başkan Yardımcısı da Mustafa Buruşoğlu oldu. 

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 21. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftasının Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

23. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Konstrüksiyon ve Metal İşleme sektörü temsilcilerinden oluşan 23. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.
Komite toplantısına, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Gün, Hüseyin Ür, Çetin Serter, Eminhan Hepgüler, Salih Daldal ile Behlül Kayasan iştirak etti. 

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Çetin Serter seçilirken Başkan Yardımcısı da Salih Daldal oldu. 

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 23. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın olağan meclis toplantısı öncesi Salı günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 31 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 20 48
2. Fenerbahçe 20 44
3. Başakşehir 20 40
4. Beşiktaş 19 38
5. Adana Demirspor 20 37
6. Trabzonspor 20 35
7. Kayserispor 20 29
8. Konyaspor 20 27
9. Alanyaspor 20 25
10. Karagümrük 19 22
11. Gaziantep FK 20 22
12. Ankaragücü 20 22
13. Antalyaspor 19 21
14. Giresunspor 20 21
15. Hatayspor 19 20
16. Kasımpaşa 20 19
17. Sivasspor 20 18
18. İstanbulspor 20 15
19. Ümraniye 20 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 21 41
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Keçiörengücü 21 37
5. Pendikspor 21 34
6. Rizespor 20 34
7. Bandırmaspor 20 34
8. Sakaryaspor 21 34
9. Boluspor 21 34
10. Göztepe 21 30
11. Manisa FK 20 29
12. Adanaspor 21 22
13. Altay 21 19
14. Tuzlaspor 21 19
15. Erzurumspor 21 18
16. Altınordu 21 17
17. Ö.K Yeni Malatya 21 16
18. Gençlerbirliği 21 13
19. Denizlispor 21 13
Takımlar O P
1. Arsenal 19 50
2. M.City 20 45
3. Newcastle 20 39
4. M. United 20 39
5. Tottenham 21 36
6. Brighton 19 31
7. Fulham 21 31
8. Brentford 20 30
9. Liverpool 19 29
10. Chelsea 20 29
11. Aston Villa 20 28
12. Crystal Palace 20 24
13. Nottingham Forest 20 21
14. Leicester City 20 18
15. Leeds United 19 18
16. West Ham United 20 18
17. Wolves 20 17
18. Bournemouth 20 17
19. Everton 20 15
20. Southampton 20 15
Takımlar O P
1. Barcelona 18 47
2. Real Madrid 18 42
3. Real Sociedad 19 39
4. Atletico Madrid 19 34
5. Villarreal 19 31
6. Real Betis 18 31
7. Rayo Vallecano 19 29
8. Osasuna 19 28
9. Athletic Bilbao 19 26
10. Mallorca 19 25
11. Almeria 19 22
12. Girona 19 21
13. Sevilla 19 21
14. Valencia 18 20
15. Espanyol 19 20
16. Celta Vigo 19 20
17. Real Valladolid 19 20
18. Cadiz 19 19
19. Getafe 19 17
20. Elche 19 6