YAŞAM HABERLERİ Bu haber 771 kez okundu
7 Aralık 2019, Cumartesi - 14.35

Gözyaşlarıyla uğurlandı

21 yaşındaki Mehmet Ali Çetin dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Gözyaşlarıyla uğurlandı

Erenler'de teyzesinin evinde ölü bulunan ve polis kayıtlarına şüpheli ölüm olarak geçen 21 yaşındaki Mehmet Ali Çetin bugün öğle dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

'ŞÜPHELİ ÖLÜM'
Geçtiğimiz günlerde Erenler tabakhane Mahallesinde teyzesine ait evde ölü olarak bulunan ve kayıtlara 'Şüpheli ölüm' olarak geçen 21 yaşındaki Mehmet Ali Çetin  adli tıp kurumundaki otopsisi sonrasında bugün son yolculuğa uğurlandı.

KİMYASAL MADDE İÇMİŞTİ
İki gün önce babası tarafından teyzesinin evinde bulunan 21 yaşındaki Sakarya Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi  Mehmet Ali Çetin'in yapılan ön otopsisi sonrasında kimyasal madde içerek yaşamına son verdiği belirlenmiş bunun üzerine evde AFAD ekipleri inceleme yapmıştı.

TOPRAĞA VERİLDİ
İnceleme sonrasında cansız bedeni ölüm sebebinin tespiti için  adli tıp kurumuna kaldırılan gencin cenazesi dün ailesine teslim edildi. Bugünde, Erenler Tabakhane Mahallesi Çiftlik Cami'nde kılınan öğle namazının ardından Erenler Merkez Mezarlığı'nda toprağa verildi.

YAYIN YASAĞI VERİLMİŞTİ
Kayıtlara 'Şüpheli ölüm' olarak geçen ölümle ilgili olarak Sakarya Cumhuriyet Bassavcılığının talebi üzerine mahkeme yayın yasağı kararı almıştı.

Tüm Yorumlar

Krt
7 Aralık 2019, Cumartesi - 15.38

Allah sabir versin

1 0 YANITLA

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...