SPOR HABERLERİ Bu haber 911 kez okundu
4 Temmuz 2020, Cumartesi - 13.00

Gözler federasyonda

Geçtiğimiz hafta aldığı skandal karar ile Ligleri tescil eden ve tescil şeklini daha sonra açıklayacağını belirten Türkiye Futbol Federasyonu, liglerin nasıl tescil edileceği hakkında net bir karar henüz almadı

Gözler federasyonda

SORULAR CEVAPSIZ

Liglerde bulunan iddiasız takımların isteğini dikkate alarak tepki çeken bir karar imza atan ve TFF 2’nci Lig’i, 3’ncü Lig’i ve Bölgesel Amatör Lig’i tescil eden Türkiye Futbol Federasyonu, tescil planıyla alakalı henüz bir açıklama yapmadı. Hangi takımların üst lige çıkacağını, hangi takımların alt lige düşeceğini ve birçok soruyu cevapsız bırakan Federasyonun kararı kulüpler tarafından merakla bekleniyor.

KARAR BEKLENİYOR

Alternatif senaryoları değerlendiren Federasyon kurulları, masada bulunan 2-3 senaryoyu da enine boyuna değerlendiriyor. Aralarında temsilcimiz Sakaryaspor’un da olduğu özellikle iddiası bulunan takımlar, Play Off maçlarının oynanmasını ve üst lige çıkacak son takımların bu şekilde belirlenmesini istiyor. Kulüpler bir yandan çalışmalarını sürdürürken bir yandan da federasyonun tescil şekliyle ilgili alacağı kararı bekliyor. 

1/2
Gözler federasyonda
Gözler federasyonda
2/2
Gözler federasyonda
Gözler federasyonda

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...