YAŞAM HABERLERİ Bu haber 739 kez okundu
16 Ağustos 2013, Cuma - 09.43

GÖRKEMLİ SÜNNET

Adapazarı Belediyesi’nin 10. Geleneksel Sünnet Şöleni, Çark Mesire Nikah Salonu’nda yapıldı. 174 çocuk sünnet şöleninde allıgüllü, dondurma ve pamuk şeker yedi, palyaçolarla gönlünce eğlendi.

GÖRKEMLİ SÜNNET

Adapazarı Belediyesi Geleneksel Sünnet Şöleni, Adapazarı Belediyesi Çark Mesire Nikah Sarayı’nda yapıldı. Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, 2004 yılında sünnet şöleni yapılmaya başladığını hatırlatarak şunları söyledi: “Geleneksel hale gelen sünnet şölenlerimizde şimdiye kadar bin 411 çocuğumuzun sünnetini gerçekleştirdik. Bu yıl da 174 çocuğumuzla birlikte toplam bin 585 çocuğumuz Adapazarı Belediyesi’nin katkılarıyla erkekliğe ilk adımlarını attı. İnşallah şölenlerimizi her yıl sayıyı daha da arttırarak devam ettirmek düşüncesindeyiz” dedi.
HATIRA FOTOĞRAFI
Yemek ikramı ile başlayan şölende protokol üyeleri ile sünnet çocukları günün anısına toplu fotoğraf çekildi. Sünnet çocuklarına allıgüllü, dondurma, pamuk şeker ikramı yapıldıktan sonra her bir sünnet çocuğuna saat hediye edildi. Program sonunda çocuklara lunaparka geçerek gönüllerince eğlendiler.
KATILANLAR
Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 10. su düzenlenen Geleneksel Sünnet Şöleni’ne Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, Adapazarı Kaymakamı İsmail Gündüz, Limandere Belediye Başkanı Hüdaverdi Ağun, Ak Parti İl Başkan Vekili Erdoğan Demirci, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Muhtarlar Dernek Başkanı Erdal Erdem, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda aile katıldı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...