EKONOMİ HABERLERİ Bu haber 997 kez okundu
4 Kasım 2014, Salı - 11.16

GENÇ TÜMSİAD’DAN 2. KARİYER ZİRVESİ

Genç TÜMSİAD’ın düzenlediği Kariyer Zirvesi 6-7 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Katılımın ücretsiz olacağı Kariyer Zirvesi’nde, 10 öğrenciye prestijli firmalarda staj imkanı sağlanacak

GENÇ TÜMSİAD’DAN 2. KARİYER ZİRVESİ

Sakarya Genç TÜMSİAD, gelenek haline getirdiği kariyer günlerinin ikincisini düzenliyor. Kariyer Günleri 6-7 Kasım tarihleri arasında Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Turizm ve Kongre Merkezinde yapılacak. Üniversite öğrencilerine ve kariyer planlaması yapan gençlere yönelik düzenlenecek kariyer zirvesine Genç TUMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Yılmaz, Profesyonel Koç NLP Tranier Erkan Demir, Düşün Taşın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selim Çavuş, İletişim Teknikleri Uzmanı Ve Eğitim Danışmanı Tarkan Turan ile Eğitim Koçu Aykut Karahan katılacaklar.
10 ÖĞRENCİYE STAJ İMKANI
Kariyer Zirvesi’ni düzenleyen Genç TÜMSİAD Sakarya Şube Başkan’ı Ahmet Yılmaz üniversite öğrencileri ve kariyer planlaması yapan gençlere;  kendilerini tanıma, eğilimlerini ve iş olanaklarını belirleme, kişisel özellikleri ile piyasa koşullarına uygun olarak kariyerlerini planlama ve geliştirme konusunda destek vererek rekabet gücü yüksek profesyoneller olmalarına katkıda bulunmayı amaçlamadıklarını belirtti. Yılmaz kariyer zirvesine katılımların ücretsiz olduğunu söyleyerek katılımcılara CV'lerine ekleyebilecekleri katılım belgesi verirlerken 10 öğrenciye de prestijli firmalarda staj imkanı sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...