YAŞAM HABERLERİ Bu haber 414 kez okundu
23 Kasım 2013, Cumartesi - 08.59

‘GELİN HAYATI PAYLAŞALIM’

Özel eğitim kurumları ve rehabilitasyon merkezleri yöneticileriyle buluşan SBB Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Engelli kardeşlerimizin üretken olabilmeleri için çalışmalarımıza hassasiyetle devam ediyoruz” dedi.

‘GELİN HAYATI PAYLAŞALIM’

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, etkinlik programı hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi. AKM’de gerçekleştirilen programa, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce’nin yanı sıra, Engelli Hizmetler Şube Müdürü Nurcan İris ile Özel Eğitim Kurumları ve Rehabilitasyon Merkezleri yöneticileri katıldı.
FARKINDALIK
Dünya Engelliler Günü kapsamında düzenlenecek etkinlik programı hakkında katılımcılara bilgi veren Davut Yüce, “Şehrimizdeki Özel Eğitim Kurumları ve Rehabilitasyon Merkezlerinde görevli yöneticilerimiz bizim için çok önemli. Çünkü engelli vatandaşlarımızın sorunlarına nasıl yaklaşım gösterilmesi noktasında adeta bir atölye görevini üstleniyorlar. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ile engellilerimizin toplum nazarında farkındalıkların oluşturulacağı güzel bir etkinlik programı düzenleyeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak, engelli kardeşlerimizin sosyal yaşam içerisinde faaliyetlerini sürdüren, kendine yeten ve üretken bireyler olabilmeleri için çalışmalarımıza aynı hassasiyetle devam ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...