SİYASET HABERLERİ Bu haber 1345 kez okundu
10 Temmuz 2020, Cuma - 10.06

Gelecek Partisi’nde kongre süreci hızlandı

Gelecek Partisi bir yandan Sakarya genelinde teşkilatlanmalarına devam ederken, diğer yandan ise ilçe kongre çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Adapazarı ilçesi için kongre tarihi belli oldu.

Gelecek Partisi’nde kongre süreci hızlandı

DEMOKRASİNİN TEZAHÜRÜ 
Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay ile birlikte kongre süreci hakkında bilgi veren Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, kongrelerin partileri için ayrı bir heyecan ve motivasyon kaynağı olduğunu belirtti. Çok kısa zamanda Türkiye’de ve Sakarya’da ciddi bir teşkilatlanma başarısı gösterdiklerini ifade eden Serbes “Atanan başkanlar ve yönetimler kongrelerimiz sonrasında görevlerini seçilmişlere teslim edecekler. Adapazarı İlçe Teşkilatımız da 25 Temmuz Cumartesi günü birinci olağan kongresini icra edecektir. Demokrasinin bir başka tezahürü olan kongrelerde, fikirler ve düşünceler özgürce ortaya çıkıyor. Biz buna çok önem veriyoruz” diye konuştu. 

1/1
Gelecek Partisi’nde kongre süreci hızlandı
Gelecek Partisi’nde kongre süreci hızlandı


HER TÜRLÜ SEÇİMLERDE OLACAĞIZ
Adapazarı kongresinden önce 18 Temmuz Cumartesi saat 14.00’te Hendek Atatürk Parkı  Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah Salonunda Hendek ilçe kongresini gerçekleştireceklerinin bilgisini veren Serbes, açıklamasına şöyle devam etti: “İlçe kongrelerimizin hemen ardından il kongremizi tamamlayacağız. Ankara’da yapacağımız büyük kongremiz ile beraber de olası ilk seçimlerde kendi teşkilatlanmasını tamamlamış, kadrosu ile seçime girmeye hak kazanan bir parti olacağız inşallah.”
YENİ BİR NEFES OLACAĞIZ 
Serbes, çiftçinin, köylünün, emeklinin, memurun, emekçinin, sanayicinin kısaca tüm kesimlerin gelecek umutlarının her geçen gün kaybolduğu böylesi zor bir dönemde, Gelecek Partisi’nin vizyonu ve hazırladığı programları ile halkımıza yeni bir nefes olacağının altını çizen Serbes “Gerçekleştirilecek kongrelerimizin şimdiden ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi. 

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...