SİYASET HABERLERİ Bu haber 1574 kez okundu
30 Mart 2020, Pazartesi - 17.39

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Albay oldu

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı görevine Faruk Albay atandı. Albay’ın yetki belgesini Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes verdi

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Albay oldu

Gelecek Partisi İl Başkanı Ender Serbes, yaptığı açıklamada, ilçe başkanlıklarını atamaya başladıklarını belirterek, Hendek’ten sonra Adapazarı ilçe başkanını da belirlediklerini söyledi. Önceki gün Hendek İlçe Başkanı Musa Yaşar Akıcı’ya yetki belgesini verdiklerini hatırlatan Serbes, dün de Adapazarı İlçe Başkanı Faruk Albay’a yetki belgesini takdim ettiklerini kaydetti. Serbes, atanan ilçe başkanları ile uyum içinde çalışacaklarını belirterek, “Her iki ilçemizin de ilçe başkanlık binaları hazır. Arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Hep birlikte uyum içinde halkımıza hizmet edeceğiz. Bunun şevk ve heyecanını yaşıyoruz.” dedi. Faruk Albay ise, verilen görevi layıkıyla en güzel şekilde yerine getireceğini belirterek, çok çalışacaklarını ve Adapazarı halkıyla iç içe olacaklarını ifade etti.

1/1
Gelecek Partisi İlçe Başkanı Albay oldu
Gelecek Partisi İlçe Başkanı Albay oldu


FARUK ALBAY KİMDİR?
1965 yılında Adapazarı’nda doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. Sakarya Üniversitesi’nde işletme alanında Yüksek Lisans yaptı. 1989 yılında Tank Palet Fabrikası’nda devlet memuru olarak göreve başladı. 30 yıl çalıştıktan sonra buradan emekli oldu. Ayrıca Balık Tutkunları Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğayı Koruma Derneği ile Amatör Balıkçılık Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği görevini yürütüyor. Evli ve bir çocuk babası.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...