EKONOMİ HABERLERİ Bu haber 1065 kez okundu
3 Nisan 2015, Cuma - 11.01

FINDIK ÖDEMELERİ 10 NİSAN’DA

Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar, “2014 yılı fındık desteklenmesi ödemelerinin 10 Nisan’dan itibaren ödeneceği kanaatindeyim" dedi

FINDIK ÖDEMELERİ 10 NİSAN’DA

Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar, tekrar başkan seçilen Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş, “Tüm sivil toplum kuruluşu, oda başkanları, kurum ve kuruluşlarla her zaman diyalog halinde olduk. Bundan sonra da her kurum, birim ve odalarla yine aynı sevgi, saygı, hoşgörü ile istişare halinde olacağız dedi.
FINDIK ÖDEMELERİ 10 NİSANDA
Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Durmuş’a yaptığı hayırlı olsun ziyaretinde fındık üreticilerine de müjde verdi. Oda Başkanı Ali Şener Bayraktar, “2014 yılı fındık desteklenmesi ödemelerinin 10 Nisan’dan itibaren ödeneceği kanaatindeyim. Fındık desteklenmesi ödemelerinin 2015 yılı itibari ile son kez ödenecek. Ödemelerinin üç yıl daha uzatılması için Tarım Bakanlığı ile görüşmeler yapılıyor. Görüşmeler neticesinde üç yıl daha uzatılacağı kanaatindeyim” dedi. Kobaş, “Türkiye’nin en renkli derneklerden birisiyiz. Sakarya Abhazların en etkin merkezidir. Çünkü Türkiye’deki 600 Bin Abhaz’ın 5’de 1’i Sakarya’da yaşamaktadır. İlimizde 40 Abhaz köyü bulunmaktadır” dedi.

 

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...