GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 643 kez okundu
22 Mayıs 2020, Cuma - 10.10

Erenler’de bayram hazırlığı

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ramazan Bayramını tebrik ederek bayram hazırlıkları jakkında bilgi verdi.

Erenler’de bayram hazırlığı

Erenler Belediyesi Covid-19 önlemleri kapsamında alınan tedbir ve önlemler kapsamında Ramazan Bayramı ve arife gününde gerçekleşecek olan dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasında da ilçe sakinlerinin yanında olacak. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, yaptığı açıklamada Ramazan Bayramını tebrik ettiğini ifade ederek, “Mübarek Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.
SOSYAL İŞLER SAHADA
Bayramda ekiplerin sahada olacağını ifade eden Başkan Kılıç, “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz Ramazan ayı içerisinde olduğu gibi bayramda da 65 yaş üstü vatandaşlar başta olmak üzere ihtiyaç sahibi ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar için temel gıda malzemelerinin bulunduğu erzak kolileri ve günlük sıcak yemek dağıtımına devam  edecek” diye konuştu.

1/2
Erenler’de bayram hazırlığı
Erenler’de bayram hazırlığı


YAŞLI VATANDAŞLARA ZİYARET
Başkan Kılıç, “Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde bayramda Başkan Yardımcılarımız ile birlikte 65 yaş üstü vatandaşlarımızı sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde ziyaret ederek bayramlarını tebrik edeceğiz” ifadelerini kullandı.
YENİ NORMAL ERENLER
Başkan Kılıç, “Ramazan Bayramı sonrasında Allah’ın izniyle yeni normal hayata geçiş devam edecek. Bu kapsamda Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından gerçekleşecen çalışmalar ile park ve bahçelerimizde hummalı bir çalışma başlatmıştık. Bayramda bu çalışmamız Camii ve Camii avlularımızın başta dezenfekte olmak  üzere genel temizlik çalışması ile devam edecek” şeklinde konuştu.

2/2
Erenler’de bayram hazırlığı
Erenler’de bayram hazırlığı

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...