SİYASET HABERLERİ Bu haber 1862 kez okundu
20 Mayıs 2020, Çarşamba - 12.43

'Ekonomi paketleri hiçbir işe yaramadı’

Gelecek Partisi Sakarya, ARGE ve Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serkan Yemişçi, bu zamana kadar uygulanan ekonomi paketlerinin hiçbir işe yaramadığını halkın daha da fakirleştiğini söyledi.

'Ekonomi paketleri hiçbir işe yaramadı’

Türkiye’deki olumsuz ekonomik gelişmelerin vatandaşın insanca hayat yaşamalarını neredeyse imkânsız hale getirdiğini ifade eden Yemişçi, “Aşırı enflasyon artışı, kişi başına düşen milli gelirin azalması, TÜİK verilerindeki akıl almaz rakamlar, açlık ve yoksulluk sınırlarındaki aşırı artış ekonominin iyi olmadığını göstermektedir. Devlet yöneticileri tarafından uygulanan ekonomi paketlerinin, ekonomi planlarının hiçbir işe yaramadığı açıkça görülmektedir. Gerekli tedbir ve önlemlerin alınmaması durumunda ekonomik çöküşün kaçınılmaz olduğu aşikardır.” diye konuştu.

1/1
'Ekonomi paketleri hiçbir işe yaramadı’

Tüm Yorumlar

Ferizli.....
23 Mayıs 2020, Cumartesi - 04.37

Yaraması için ne yapmak gerekirdi daha Serkan bey.....

0 0 YANITLA
Çaldıran.....1514
23 Mayıs 2020, Cumartesi - 00.47

Serkan bey Gelecek Partisinin tek gayesi bugünkü hükümeti senteleme olduğunu biliyormusun?? Şu an dünyada kriz var ; siz çıkmışınız herçare yi biliyor gibi boş-boş konuşuyorsunuz.....

0 0 YANITLA
lolo
21 Mayıs 2020, Perşembe - 08.24

BIRAK BU İŞLERİ AYAK YAPMA. DÜNE KADAR BÖYLE KONUŞMUYORDUNUZ. GENEL BASKANIN ŞÖYLE BÖYLE DİYORDU. AYRILINCA MI KÖTÜ OLUNDU. NANKÖR HİÇ BİR ZAMAN BASARILI OLAMAZ. BENDEN NASİHAT OLSUN.

1 0 YANITLA

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...