SİYASET HABERLERİ Bu haber 353 kez okundu
23 Şubat 2020, Pazar - 15.03

CHP Yönetimi'nden ilçelere teşekkür

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve yönetimi, teşekkür ziyaretlerinin ilkini Arifiye İlçe başkanlığına düzenledi, ardından Pamukova İlçe Kadın Kolları kongresine katıldı.

CHP Yönetimi'nden ilçelere teşekkür

Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, ilçe yöneticileri ve üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleşen ziyarette çalışma programı oluşturulması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Örgüte projelerini aktaran Ecevit Keleş, aynı zamanda örgütün taleplerine de kulak verdi. Tek tek soruları, sorunları ve talepleri dinleyen Keleş, kısa sürede etki edecek dokunuşların ipuçlarını verdi. 
Keleş ve beraberindekiler buradan Pamukova Kadın Kolları Kongresine katılmak üzere ilçeye hareket etti.
PAMUKOVA KADIN KOLLARI KONGRESİ
Cumhuriyet Halk Partisi Pamukova İlçe Kadın Kolları Olağan Kongresi, İlçe Başkanlığı binasında geniş katılımla gerçekleşti. CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve İl yönetiminin de katıldığı Pamukova CHP Kadın Kolları İlçe Kongresinde tek aday olan Aslı Şengül oyların tamamını alarak kadın kolları ilçe başkanı seçildi.
Pamukova CHP İlçe Kadın Kolların Olağan Kongresine, CHP Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, İl  Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu, İl yönetim kurulu üyeleri, Pamukova CHP İlçe Başkanı Fikret Uysal, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
“24 SAAT HİZMETTE OLACAĞIZ”
CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, yeni seçilen İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslı Şengül ve yönetimine başarılar dilerken, “CHP’nin Pamukova’daki kadın potansiyelini biliyoruz. Onları partimizde görüp, onlarla yürümek bize gurur veriyor. Gerek İlçe Kadın Kollarımızın gerekse de İlçe Gençlik Kollarımızın 24 saat hizmetinde olacağız” dedi.
İl Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu ise Pamukova’da ilk defa coşkulu ve kalabalık bir ilçe kadın kolları kongresi yapmanın gururunu yaşadığını ifade ederek, “Ülkemizde yaşanan bunca sıkıntının karşısında diren gösteren vatan severlerin artması nedeni ile bu coşkuyu yaşıyoruz. Böyle coşkulu bir kongre için öncelikle İlçe Başkanımız Fikret Uysal’a teşekkür ediyorum. Bir Pamukovalı olarak çok gururlandım. Yeni seçilen İlçe Kadın Kolları yönetimini tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

1/1
CHP Yönetimi
CHP Yönetimi'nden ilçelere teşekkür


“KADIN ÖZGÜR VE AYDINSA DÜNYA 4 MEVSİM BAHARDIR” 
CHP Pamukova İlçe Kadın Kolları Başkanı seçilen Aslı Şengül, “Benimle aynı yolda yürümesini istediğim, onların benimle yürüyeceğini bildiğim arkadaşlarımın verdiği güç ile yola çıktım. İlçemiz küçük ama bizim yüreğimizde, sevgimizde, kadınlarımıza olan inancımızda büyük. Kadınlarımıza yönelik çalışmaları hep beraber üreteceğiz ve yine hep beraber yürüteceğiz. Kadınımızı toplumun her alanında daha da aktif ve saygın hale getirmek en büyük isteğimiz. Hep birlikte, hiçbir çıkar ve ayrım gözetmeksizin partimizin ve tüm kadınlarımızın iyiliği için gönülden çalışacağız. 1 kişi  eksik olursak yarım kalırız. Ama aramıza 1 kişi daha katıldıkça tamamlanırız. Martın sonu bahar dedik ve yaptık. Ama unutmayın ki; kadın özgür ve aydınsa dünya 4 mevsim bahardır” dedi.
İLÇE KADIN KOLLARI YÖNETİMİ
CHP İlçe Kadın Kolları yönetimi şu isimlerden oluştu:
Aslı Şengül
Birsen Gökoğlu
Emine Çoban
Ferdana Uysal
Gülcan Er
Nalan Kılıç
Simge Keskin
Yasemin Türkmengil
Emine Çetintaş
İL DELEGELERİ
Aslı Şengül
Ece Söyler
Elveda Çakır
Emine Çoban
Esin Mualla Aytaç

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...