SİYASET HABERLERİ Bu haber 734 kez okundu
21 Eylül 2020, Pazartesi - 10.48

CHP Arifiye, Gelecek Partisi ziyareti

CHP Sakarya Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar, Gelecek Partisi Sakarya Arifiye İlçe Başkanı Mehtin Demirkol’u ziyaret etti.

CHP Arifiye, Gelecek Partisi ziyareti

Ziyarette Gökpınar’a Arifiye Kadın Kolları Başkanı Yeter Ak ile Selahattin Seyan, İrfan Akıncı, Şahin Sahancı eşlik etti. CHP heyetini Gelecek Partisi Arifiye İlçe Başkanı Mehtin Demirkol, ilçe başkan yardımcıları Muhammet Kars, Abdullah Tosun ve Canip Sarıgül ile birlikte ağırladı.

Demirkol, yaptığı açıklamada, CHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Partiler arası bu tür ziyaretler çok önemli. İlçemiz ile ilgili diğer siyasi parti temsilci arkadaşlarımız ile Arifiye ilçemizin sorunlarını ve çözüm önerilerini tartışıyoruz. Görüşmelerimiz çok verimli geçiyor. Birlikten güç doğar. Arifiye’nin sorunlarının çözümü için kimin hangi partiden olduğuna bakmaksızın birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Yeter ki milletimizin derdine derman olalım. Nazik ziyaretleri için başkan Gökpınar’ın nezdinde CHP Arifiye İlçe Teşkilatı’na teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP Sakarya Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar ise Gelecek Partisi’nin Arifiye’de teşkilatlanmasından memnun olduklarını dile getirerek, “Gelecek Partili arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Arifiyemizin sorunlarının çözümüne katkı sağlayacaklarına inanıyorum. “ diye konuştu.

 Arifiye’nin bir çok sorunu olduğunu vurgulayan Gökpınar, belediye meclisi ve bir çok resmî kurum nezdinde dile getirmelerine rağmen bazı sorunların çözülmediğini kaydetti. Arifiye’nin en büyük mahallelerinden biri olan Neviye Mahallesi’nde sağlık ocağı olmadığı bilgisini veren Gökpınar, “Bu konuyu bir türü çözemedik. Oradaki vatandaşlarımız sağlık hizmeti almak için Fatih Mahallesine gelmek zorunda kalıyorlar. Ayrıca ilçemizin bir öğretmen konukevine ihtiyacı var. Arifiyeli kadınlarımızın el emeği göz nuru ile yaptıklarını ürünleri satacak bir yer tahsisi istiyoruz. Fatih Mahallesi’nde bir muhtarlık binası yapılması konumuz var. Arifiye’nin bütün sorunlarının yakından takipçisiyiz.“ şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...