MAGAZİN HABERLERİ Bu haber 3098 kez okundu
3 Ekim 2019, Perşembe - 13.30

Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü

Dr. Ceyda Erişti ile Dr. Oğuz Bölük dünya evine girdi

Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü

Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi 3. Hukuk Dairesi Başkanı Mehmet Bölük’ün oğlu, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları dalında ihtisas yapan Dr. Oğuz Bölük, Giresun Bayındırlık İl Müdürlüğü’nde çalışan Elektrik Mühendisi Cengiz Erişti’nin kızı, Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi Göz Hastalıkları dalında ihtisas yapan Dr. Ceyda Erişti ile dünya evine girdi.
NİKAHLARINI BAŞKAN ÖZEN KIYDI
Sapanca Kırkpınar Green Blue Park Otel’de 28 Eylül 2019 Cumartesi günü yapılan görkemli bir düğünle mutluluğa evet diyen Ceyda-Oğuz çiftinin nikahını Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen şahitler huzurunda ömür boyu mutluluklar dileğiyle kıydı.
DÜĞÜN TÖRENİNE YOĞUN KATILIM
Düğün törenine, Yargıtay 1 .Ceza Dairesi Başkanı Ali Altınkaya, Yargıtay 11.Ceza Dairesi üyesi Mehmet Reşat Koparan, Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal, Sakarya Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler, Sakarya Barosu Başkanı Av. Abdurrahim Burak, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 9. Ceza Dairesi Başkanı Muammer Karataş, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi ve Sakarya Bölge Adliye Mahkemesi Daire Başkan ve üyeleri ile Sakarya Barosundan avukatlar, damat bey ve gelin hanımın Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden okul arkadaşları ile çalıştıkları hastahanelerden mesai arkadaşları, Bölük ve Erişti ailelerinin akrabaları ve dostları katıldı.
BÖLÜK VE ERİŞTİ AİLELERİN MUTLULUĞU
Çocuklarının mürüvvetlerini görmenin mutluğunu yaşayan Bölük ve Erişti aileleri, bu mutluluklarını düğüne katılan tüm sevenleri ve konukları ile paylaştı.

1/5
Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü
2/5
Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü
3/5
Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü
4/5
Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü
5/5
Ceyda ile Oğuz mutluluğa yürüdü

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...