YAŞAM HABERLERİ Bu haber 1100 kez okundu
3 Ağustos 2013, Cumartesi - 11.09

ÇALIŞMAK İSTEYENE İŞ VAR

İnci esnafı ağırladığı iftarda “Hep birlikte Hendek’i güzel bir yere getirdik. Çalışmak isteyen herkese iş var, Hendek böyle bir duruma geldi” dedi.

ÇALIŞMAK İSTEYENE İŞ VAR

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek esnafını iftarda ağırladı. Başkan İnci iftar öncesi masaları tek tek gezerek misafirleri selamladı. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci iftar sonrası bir konuşma yaparak, “Böyle güzel akşamda iftarda bir araya geldik. Gördüğünüz gibi Hendek’imizi her gün daha güzele, daha iyiye götürmenin gayreti içerisindeyiz. Hendek artık kendisini çok çok aşan ve daha yaşanabilir bir ilçe oldu. Şehrimizi üniversite şehri yapacağız. Sanayi yönünden baktığımızda da işsizliği ortadan kaldırmış bir ilçeyiz. Çalışmak isteyen herkese iş var, Hendek böyle bir duruma geldi. Doğalgaz sözü vermiştik, kısa bir süre sonra çalışmaları tamamlayacağız ve Hendek’te doğalgazsız mahalle ve ev kalmayacak. Hep birlikte Hendek’imizi güzel bir yere getirdik” dedi.
İftar sonrası esnaflar, Gençlik Merkezi Teras Kafeterya’da çaylarını içip sohbet ettiler. Hendek Gençlik Merkezi’nde verilen iftara Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel, AK Parti Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Şenay Sakal, esnaf ve aileleri katıldı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...