GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 537 kez okundu
15 Eylül 2020, Salı - 17.17

‘Bu yoldan dönüş yok’

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın kongre sonrası gerçekleştirdiği ilk toplantıya katılan Başkan Ekrem Yüce, “Allah’ın izniyle biz millete hizmet yolundan asla dönmeyeceğiz” derken; İl Başkanı Tever, 151 bin olan üye sayısını 200 bine çıkaracaklarını s

‘Bu yoldan dönüş yok’

‘Bu yoldan dönüş yok’

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın kongre sonrası gerçekleştirdiği ilk toplantıya katılan Ekrem Yüce, “Allah’ın izniyle biz millete hizmet yolundan asla dönmeyeceğiz” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın kongre sonrası gerçekleştirdiği ilk toplantıya katıldı. Buluşmada AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Tok ile teşkilat üyeleri yer aldı. Başkan Yüce, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında destek olacaklarını ifade etti.


HER GÜN FIRSAT
İlçe teşkilatının ilk toplantısında konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Rabbim kutlu yolculuğunuzu hayırlı eylesin. İlçe Başkanımız Erol Aydın ve siz değerli yönetimini kutluyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. ‘İki günü aynı olan ziyandadır.’ inancıyla hep birlikte, her yeni günü başarıya giden yolda bir fırsat görerek, zaman mefhumunu bir kenara koyup gecemizi gündüzümüze katarak, bir iş bittiğinde bir başka işe koyularak çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


MİLLETE HİZMET 
Kongrenin ardından göreve başlayan İlçe Başkanı Erol Aydın ve yönetimine başarılar dileyerek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Çok kritik eşikleri geride bıraktığımız bir dönemde önemli bir görev üstlendiniz. Her birinizin sorumluluk bilinci ile hareket ederek, şehrimize ve partimize en iyi katkıyı sunacağına inanıyorum. Bu kutlu yolculukta Rabbim’den muvaffakiyetler diliyorum. Allah’ın izniyle biz millete hizmet yolundan asla dönmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.


AK PARTİ’NİN MAYASI
AK Parti çatısı altında millete ve ülkeye hizmet etmenin bahtiyarlığını yaşadığını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Bugünlere kolay gelmedik. Hep birlikte nice mücadeleler verdik. İlçe başkanımızla 89 yılından bu yana olduğu gibi her birinizle omuz omuza davamıza odaklandık. Rabbim muhabbetimizi, kardeşliğimizi ve dayanışmamızı arttırsın. Partimizle bir şekilde temas eden, ülke ve şehrimizin menfaatleri doğrultusunda hareket eden herkese kapılarımızı ardına kadar açarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da sıklıkla ifade ettiği gibi AK Parti milletin partisidir. AK Parti’nin mayasında millet vardır. İnşallah milletimizle yol almaya devam edeceğiz” diye konuştu.


200 BİN ÜYE HEDEFİ
Kongre süreçlerinin demokrasinin en güzel yansıması olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, 7. Olağan Kongre’nin ardından AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı olan Erol Aydın ve yönetimini tebrik etti. İl Başkanı Tever, “Eylül ayı sonuna kadar kongrelerimizi tamamlayacağız.  Cumhurbaşkanımıza bir söz verdik: 151 bin olan üye sayımızı Sakarya’da 200 bine çıkaracağız. Hep birlikte hedefimize ulaşacağız. Hepinizin desteklerini bekliyoruz. Rabbim şehrimize ve milletimize güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin. Birlik ve beraberliğimizi daim, toplantımızı hayırlara vesile kılsın” şeklinde konuştu.
 

1/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’
2/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’
3/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’
4/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’
5/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’
6/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’
7/7
‘Bu yoldan dönüş yok’
‘Bu yoldan dönüş yok’

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...