SİYASET HABERLERİ Bu haber 1054 kez okundu
22 Eylül 2020, Salı - 17.45

“Bu memleket hepimizin”

Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Abay, “Biz diyoruz ki, bu ülkede sağcı, solcu, gerici, ilerici, alevi ve sünni meselesi yapaydır. Aslında bu ülkede olması gereken vicdanlılar ve vicdansızlar arasında bir mücadeledir. Memleketin çaresi de Saadet Partis

“Bu memleket hepimizin”

Ülke gündemini değerlendiren Saadet Partisi İl Başkanı Fahrettin Abay, basına yazılı bir açıklama yaptı. Abay, şunları söyledi:

“Saadet Partisi her alanda sıkıntıları biliyor ve çare bizde diyor. Saadet tek kurtuluş reçetesidir. Biz diyoruz ki, bu ülkede sağcı, solcu, gerici, ilerici, alevi ve sünni meselesi yapaydır. Aslında bu ülkede olması gereken vicdanlılar ve vicdansızlar arasında bir mücadeledir. Bu nedenle çağrımız vicdan sahibi olan herkesedir. İnancınız, ideolojiniz, yaşam tarzınız ve hayata bakış açınız ne olursa olsun yaşanabilir bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edelim. Ancak yaşanabilir bir Türkiye'yi kurmak için 7 ana hedefimiz şunlardır. Toplumsal barış, herkes için adalet, görevlendirmede liyakat, şeffaf yönetim ve denetlenebilirlik, üreterek kalkınma ve adil paylaşım, ahlaki ve manevi değerlerin ihyası, şahsiyetli dış politika. Bu memleket bizim hepimizindir. Memleketin çaresi de Saadet Partisi’dir.”

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...