ROPÖRTAJ HABERLERİ Bu haber 2226 kez okundu
27 Ağustos 2013, Salı - 12.21

BÖYLE BİR TABLO TÜRKİYE’DE YOK

Parti içinde ve dışında herkesin kendisini desteklediğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bu anlamda belki de Türkiye’deki en huzurlu belediye başkanı benim” dedi

BÖYLE BİR TABLO TÜRKİYE’DE YOK

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, yeniden adaylık konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Herkesin kendisini desteklediğine değinen Başkan Toçoğlu, “Bu ilde belki hiçbir yerde olmayan bir şey var. İl başkan ve yönetimi, bütün milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımız aday adayı olmadıklarını ve beni desteklediklerini açıkladı. Sivil toplum kuruluşlarıyla da tam bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu ortam Türkiye’nin hiçbir ilinde yok” dedi.
KİMSE ADAY ADAYI OLMASIN
Başkan Toçoğlu, karşısına kaç aday adayı çıkmasını beklediğine yönelik soruyu ise şöyle yanıtladı: “Ben en huzurlu çalışan belediye başkanıyım. Bizi herkes destekliyor, herkes de katkı sağlıyor; Allah razı olsun. Önemli olan şehir kazansın. Ben kadere çok kuvvetli inanmış bir adamım. Allah hakkımızda ne takdir etmişse o olacak. Bana sorarsanız kimse aday adayı olmasın. Ama olanlara da saygı duyacağız elbette.”
Engin ARAPOĞLU’nun röportajı YENİ SAKARYA’DA…

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...