YAŞAM HABERLERİ Bu haber 564 kez okundu
27 Temmuz 2013, Cumartesi - 11.40

‘BİZ BİR AİLEYİZ’

Belediye personelini iftarda ağırlayan Başkan İnci, “Yapılan hizmetler sadece benim değil, sizin hizmetlerinizdir. Biz bir aileyiz” dedi.

‘BİZ BİR AİLEYİZ’

Hendek Belediyesi personeli Başkan Ali İnci’nin ev sahipliğinde yapılan iftarda bir araya geldi. Başkan İnci iftar sonrası konuşmasında “İlçemizin bugünlere gelmesinde, belediyemizin başarılarında emeği geçen tüm personelimizi kutluyorum. Bugünkü Hendek’i sizlerle birlikte bu hale getirdik. 1999 seçimlerinde, gelin Hendek’i birlikte yönetelim, dedik. Birlikte yönetmenin en büyük özelliğini ortaya koyduk. Sizlerle birlikte çalışmaktan, sizlerle birlikte Hendek halkına hizmet etmekten mutluyum” dedi.
BİRLİKTE YAPTIK
İnci konuşmasının devamında şunları söyledi: “Hizmetlerin en güzelini hep birlikte verdik. Geceli gündüzlü çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Bizler halkına hizmet eden bir aile gibiyiz. Yapılan hizmetler sadece benim değil, sizin hizmetlerinizdir. İlçemizin en üst seviyelere çıkarak çitasının yükselmesinde hepinizin emeği büyüktür. İnşallah daha birçok eserlere sizlerle birlikte imza atacağız. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Hendek Gençlik Merkezi’nde düzenlenen iftara AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, başkan yardımcıları, daire müdürleri, belediye ve HİMPAŞ personeli aileleri ile birlikte katıldı.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...