YAŞAM HABERLERİ Bu haber 966 kez okundu
2 Ağustos 2013, Cuma - 10.37

BAHÇELİEVLER’DE İFTAR SOFRASI

Serdivan Belediyesi'nin iftar sofrası Bahçelievler Mahallesi'nde kuruldu. Başkan Alemdar, "İnşallah nice böyle güzel günler daha yaşarız" dedi.

BAHÇELİEVLER’DE İFTAR SOFRASI

Serdivan Belediyesi’nin “Ramazan Buluşmaları” Bahçelievler Mahallesi’nde kuruldu. Bahçelievler Siteler Camii yanında verilen iftar öncesi, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar masaları tek tek dolaşarak, vatandaşların ramazan ayını kutladı.
Yoğun katılımla gerçekleşen iftarda, menüler özel servislerle hazırlanarak masalara ikram edildi. Bahçelievler Mahallesi sakinleri ile iftarını açan Alemdar, iftar sonrası vatandaşlarla birlikte sohbet etti. İftar sofralarına katılan tüm halka teşekkür eden Alemdar “İnşallah nice böyle güzel günler daha yaşarız” dileğinde bulundu.
ÇOCUKLAR UNUTULMADI
Serdivan Park Ramazan Etkinliklerinde yapılan Hacivat-Karagöz oyunları, meddah ve orta oyunları gösterilerine katılamayan çocuklar için Serdivan Belediyesi tarafından Serdivan Ramazan Buluşmaları’nda, iftar alanına getirilen özel platform sayesinde çocuklar burada Ramazan eğlencelerinin vazgeçilmezi olan gösterileri izlediler

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...